Jauninančios šukuosenos: atsuk laiką atgal net 10 metų

Turime visoms gerų naujienų! Bet… pradėkime nuo pradžių – žinia, kad patiriame nemažą stresą pamačiusios pirmąsias raukšles – ir kodėl mes tiek raukomės pykdamos, žilą plauką – ar žinojai, kad ne vien stresas įtakoja, bet ir genai baltųjų plaukų atsiradimui? Tada ir prasideda visas smagumas bei įvairiausių priemonių ieškojimas, galvojant ką čia padaryti, kad viskas būtų taip, kaip anksčiau, kad būčiau amžinai graži ir jauna – pamačiusios, kiek kainuoja injekcijos, patiriame lengvą šoką. Gerai, gal ne tokį jau ir lengvą. Deja, jei sakėme, kad turime gerų naujienų, yra ir bloga – priemonės padės, bet neilgam – tik tol, kol jas naudosi, bet.. yra vienas dalykas, kurį gali pasidaryti bet kada ir akyse “nusibraukti” 10 metų! Nesijuok – tai rimtas dalykas ir mes tai ketiname Tau įrodyti – pateiksime įvairiausių pavyzdžių – nuo pačių paprasčiausių iki… prisitaikančių prie plaukų būklės.

Nuor. iš richestcelebrities.org Nuor. iš richestcelebrities.org

 

Pirmasis patarimas – kas primena jaunystę? Nerūpestingumas! Išleisk visas savo garbanas ir duok joms tai, ko nori – netvarkos, apimties ir vėjavaikiškumo. Visos tos šukuosenos, kuomet norime atrodyti solidžiai, tvarkingai – gerai, net ir kai kurios madingosios šukuosenos, gali netgi pridėti kelis metelius. Nori patarimo nemokamai? Nekvaršink savo galvos ir leisk sau negalvoti apie tai, kaip šiandien turi plaukus surišti ar supinti. Pažvelk į veidrodį ir nusišypsok, nes atrodai čia ir dabar jaunesnė vos palaidais plaukais! Netiki mumis? TIk pažvelk į C. Diaz – jai 43-eji.

Paprastas patarimas – jei gali nekirpti plaukų, nekirpk – kuo jie ilgesni, tuo darai didesnį įvaizdį, kad tik ką baigei universitetą – tobula, jei Tavo plaukai dar ir tankūs kaip velnias. Kai prašysi savo stilisto kokios naujos šukuosenos, paminėk jam tai, jog šį kartą norėtumei plaukus pritaikyti prie veido formos ir atidėk telefoną su simpatiška trumpų plaukų šukuosena į šoną. Ilgi plaukai, kurie išryškina veido bruožus – tai geriausia, ką gali duoti sau.

Nuotr. iš hazine.com Nuotr. iš hazine.com

Ką daryti visoms toms, kurių plaukai ploni ir tiesūs?
Tikra tiesa, kad kuo plaukai ilgesni, tuo jie sunkesni, o tai juos dar labiau “prilipina” prie galvos, paslepia visą apimtį. Mūsų rekomendacija – patrumpinti plaukus maždaug iki pečių – tai jiems suteiks iliuziją, kad jų yra kur kas daugiau, o ir pakelti juos nuo šaknų bus paprasta. Liepk stilistui tai padaryti, jei nori išvengti amžiaus krizės. Tuomet pasistenk, kad Tavo vienas ištikimesnių draugų būtų putos ar milteliai, skirti plaukų apimčiai didinti ir juos pakelti nuo šaknų. Viena minutė ryte ir jau esi pasiruošusi.

Nuotr. iš www.ouchpress.com Nuotr. iš http://www.ouchpress.com

 

Keliaukime dar trumpiau – plaukai, ilgio ligi smakro, sukuria iliuziją, kad turi daugybę plaukų – jokios minties apie tai, kad jie ploni – nėra! Svarbiausia – geras kirpimas – stilingas, leidžiantis pasijausti išskirtinai, įdomus – netgi įprastinis bob’as atrodo stulbinančiai, tik ir jis turi būti neprigludęs – daugiau iškarpymo ir mažiau metų.

Nuotr. iš pinkycloud.com Nuotr. iš pinkycloud.com

Ploni ar stori plaukai – ne problema, tačiau greitai besiriebaluojantys – jau mažas, bet visgi, iššūkis. Sprendimas, norint nusimesti metus nuo pečių ir atrodyti jaunatviškai – asimetriškas kirpimas, galbūt netgi viena pusė ilgesnė, o kita – trumpesnė – tai kažkas madingo, tačiau tuo pačiu suteikiančio pakėlimą nuo šaknų, suteikiančio apimties ir.. mažiau atkreipiančio dėmesį į tai, kad dar ryte plovei galvą, o dabar, vakare, jie atrodo matiniai. Supranti, kad jei plaukai rinkę riebaluotis, būtina kažką daryti, kad jie neprisiplotų ir neatrodytų taip, kaip tik ką nusiėmus kepurę.
Tas pats minėtasis bob’as – gera išeitis, tik šį kartą be jokių aštrių kampų.

Nuotr. iš www.huffingtonpost.ca Nuotr. iš http://www.huffingtonpost.ca

Greitai įsielektrinantiems plaukams irgi yra sprendimas. Taip jau yra, kad metams bėgant, ne tik organizmas, bet ir tie patys plaukučiai pasiruošę “išeiti iš proto”. Klysti, jeigu galvoji, kad ilgesni plaukai padės apsisaugoti nuo šios problemos – tai tampa tik dar didesniu iššūkiu. Geriausia, jei plaukai būtų vidutiniško ilgio, kiek žemiau nei pečiai. Tai – idealus ilgis, norint sukontroliuoti plaukus, priversti atrodyti stipresnius ir sveikesnius.
Kokia geriausia šukuosena? Gražiai iškarpyti plaukai (tik ne per daug!), o pagalbininkas, esantis šalia – apsauga nuo įsielektrinimo, kurią reikėtų naudoti kiekvieną mielą dieną.

 

Garbane, jei ieškai atsakymo, kaip atrodyti jauniau – štai: jokiu būdu nekeisk plaukų struktūros vien dėl to, kad lygiaplaukės iš karto atrodo jauniau. Ilgi, garbanoti ir iškarpyti plaukai – tai, ko Tau reikia. Stilisto paprašyk, jog palei veidą pakarpytų labiau, kiek trumpiau, o galiukai – išploninti.

Nuotr. iš www.alltimebest.co Nuotr. iš http://www.alltimebest.co

Jei esi trumpaplaukė garbanė – nepergyvenk, nes ir iki smakro garbanoti plaukai atrodo įspūdingai, netgi kiek prancūziškai, tik nepamiršk, kad jie turi turėti apimties ir būti pakilę nuo šaknų, kad viskas būtų nepriekaištinga ir jaunatviška. Ir.. nepamiršk gražaus ryškaus lūpdažio! Ne į temą, bet jau įsivaizduojame šį kerinčių garbanų ir makiažo derinį.

 

Paskutinis mūsų patarimas – nepergyventi dėl bėgančio laiko. Na ir kas, kad Tu esi jau visiškai žila ir nusprendei, kad jų nebekankinsi dažais. Paprastas triukas – pasikliauti stilistu ir leisti jam nukirpti taip, kaip dabar yra madinga – nori konkretumo? Štai: plaukai iki pečių, iškarpyti ir atrodantys taip, kad jų milijonas tiks visoms be išimties. Panašu į bob’ą, bet jis ilgesnis, ne toks aštrus ir su iškarpymais, siekiančiais smakrą.

Kitas svarbus dalykas, kuris aktualus bet kokio amžiaus žmonėms – sveiki, gyvybingi ir žvilgantys plaukai visada atrodo geriau. Tiesiog. Tad rūpinkis jais visais metų laikais ir amžiaus tarpsniais.

 

 

Štai tokie mūsų patarimai norint atrodyti jaunesnėms be skalpelio, tik su žirklėmis. Viskas – paprasta, tačiau svarbiausia užduotis – turėti gerą stilistą, kuris nemėgsta stereotipų ir besileidžiantis į jaunystės paieškas kartu – drąsiai, netgi kiek nutrūktgalviškai, bet pozityviai!