Festivalių sezonas: kaip atrodyti gerai su minimaliomis pastangomis?

Festivaliai – tai nepakartojamas laikas, kuomet esi apsupta bendraminčių, žmonių, kurie nusiteikę pašėlti taip, kaip ir Tu, kuomet gera nuotaika tiesiog trykšta aplinkui! Mes, moterys, kad ir kur bebūtumėme, norime atrodyti gražiai ir patraukliai, o festivaliai – pats tas metas atsipalaiduoti, tačiau tuo pačiu ir atsiskleisti savomis spalvomis – nieko įpareigojančio, tik leidimas būti sau tokia, kokia esi ir kokia nori būti. Šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kurie padės visas dienas žibėti ir skleisti dvasią.

makiazas-festivaliui

Pasiruošimas

Kad ir kur bebūtumei bei kiek laiko bešėltum, svarbiausia nepamiršti kelių taisyklių, kurių nevalia laužyti, jei nenori po ilgojo savaitgalio grįžusi namo, galvoti, kaip išspręsti visas problemas – kalbame apie veido priežiūrą. Kad ir kokia pavargusi būsi po nakties linksmybių – prieš miegą pašalink makiažą. Tą padaryti galėsi palapinėje, prireiks tik stebuklingosios makiažo valymo servetėlės ir šlakelio vandens. Makeup Eraser yra išsigelbėjimas gamtoje – nuvalo visą, net vandeniui atsparų makiažą per kelias akimirkas. Nereali priemonė, ištverianti iki 1 000 skalbimų.

 

 

Sekantis dalykas, kuris yra būtinas prieš spalvomis trykštančio makiažo kūrimą, tai – veido drėkinimas. Saulė, kartais ir nesveikas gyvenimo būdas, sausina veido odą, tad yra tiesiog būtina nepamiršti kremo – kad nereikėtų užsisėdėti palapinėje laukiant, kol jis susigers, pasiimk su savimi greitai susigeriantį, o kad neužimtų vietos kuprinėje – būk jo atsipylusi reikiamą kiekį.


 

Makiažo kūrimas – veido oda

Kaip ir minėjome, festivalis – tai pats laikas žaisti spalvomis, tačiau pagrindinė problema – tai oro karštis. Norisi kažko, kuo neapkrautumei savo veido – praleiskime visus rimtus makiažo kūrimus žingsnelius, tokius kaip makiažo bazė ir intensyvūs makiažo pagrindai – griebk lengvos tekstūros BB kremą su apsauga nuo saulės ir juo padenk savo veidą – kremus su atspalviu užsitepti lygiai lengva, išsiversi net be šepetėlių, tepdama pirštais. SPF taip pat labai naudingas, ypač visą dieną leidžiant lauke. Primename, kad saulės žalingi spinduliai prasiskverbia net pro debesis, tad apsiniaukusi diena – ne priežastis praleisti apsaugą.

Su veido oda – kaip ir pabaigta, jei LABAI būtina – įsimesk maskuoklį ir švytėjimo suteikiančią pudrą, ji suteiks veidui valiūkiškumo. Kitas priemones pasitaupyk renginiams mieste, nes stipriai pripudruotas veidas gamtoje atrodys tiesiog juokingai, tad taisyklė “mažiau yra daugiau” čia veikia kaip niekur kitur.

 


 

Makiažo kūrimas – akys

Nieko negali būti blogiau už sunkų dūminį akių makiažą per festivalį.

Coloured-eyeliner-articlePrisimink, kad laiko akių makiažui nebus daug, palapinėje gali būti karšta ir skystas akių kontūras nubėgs kartu su prakaitu net nespėjus užtepti. Visgi, jei sąlygos yra tinkamos (arba pirmąją festivalio dieną) gali įgyvendinti labiausiai crazy idėją, su kuria nedrįstum kišti nosies į miestą. Spalvotas akių kontūras, spalvingas tušas ar ryškiausios šešėlių paletės spalvos neliks nepastebėtos.

Jei jau nori ryškesnių akių – nepamiršk rinktis vandeniui atsparias priemones.

Antakius verčiau susitvarkyk pas specialistę, nusidažyk ilgalaikiais dažais, kad festivalio metu nesuktum dėl to galvos.

Kitas patarimas – nepamiršk akinių nuo saulės, jei kitą rytą neturėtum noro naudoti kosmetikos akims.


Makiažo akcentas – lūpos

Nuobodžias spalvaRed Lipss – į šalį! Visos koralinės, raudonos, rožinės spalvos – tai tos, kuriomis tiesiog privalai puoštis festivalio metu. Žinoma, visur galioja tas pats dėsnis – jei kuri intensyvų akių makiažą, lūpoms rinkis švelnesnius atspalvius, jei lūpos – pagrindinis akcentas, tuomet nebijok ryškių ir intensyvių spalvų – kad ir mėlynos, pastaruoju metu ypatingai madingos juodos. Jei ranka bent kiek įgudusi, lūpas pasidažysi ir palapinėje, kontūrams aplyginti galima naudoti kūno spalvos maskuoklį.

 

 


Keli akcentai, nesusiję su makiažu

fsfgSvarbiausia, nepamiršk ir plaukų bei šukuosenų, kurios atskleistų viską, ką turi gražiausio – lengvos garbanos, pynimai, gėlės plaukuose, įvairiausios juostos – tai, kas iš karto sukuria lengvabūdišką įvaizdį. Svarbiausia, nieko itin tvarkingo ar skrupulingo. Galų gale – išbandyk naują įvaizdį, pasinaudodama plaukų kreidelėmis ir jomis nuspalvindama plaukus ryškiomis nekasdieniškomis spalvomis.

Ką dar būtina pasiimti? Sausą šampūną! Tada tikrai neprivalėsi kišti galvos į ežero ar jūros vandenį ar jo paties teršti savo tikru šampūnu.

Festivalis – tai metas pamatyti save kitomis spalvomis!

Nuotr. iš Mypaleskin.com