Be kokių kosmetikos produktų įžymybės negali gyventi?

Ne paslaptis, jog įžymybės gali mėgautis pačiais geriausiais dalykais…  Makiažo priemonės – ne išimtis, jos taip pat – tik pačios geriausios, brangiausios ir, žinoma, paprastam mirtingajam neprieinamos. Bet įdomu tai, jog pasaulyje žinomi asmenys – modeliai, aktoriai, daininkai, neretai renkasi naudoti ne tik nišines ar itin brangias kosmetikos priemones, tačiau ir tokias, kurias galime įsigyti (o gal jau ir naudojame) pačios. Tad siūlome pažvelgti į jas įdėmiau. 

 

izymybiu-produktai-pagr

 

Kokias grožio priemones renkasi įžymybės?

Pradėkime nuo modelio Soo Joo Park, kuri į savo būtiniausių plaukų puoselėjimo priemonių sąrašą įtraukia “Tangle Teazer” plaukų šepetį, kurį kaip pati teigia, visuomet nešiojasi savo rankinėje, norėdama iššukuoti visas plaukų formavimo priemones, su kuriomis susiduria daugybės madų šou metu. Na, o tolesnį plaukų puoselėjimą ji patiki “Redken” prekės ženklo produktams, praturtintiems biotinais ir proteinais, kurie ne tik stiprina, bet ir atstato pažeistus plaukus. Taigi, jei norite džiaugtis panašiais kaip Soo Joo plaukais, verta išbandyti šias priemones (juk modeliai žino, ką sako).

 

soon-yo-tekste

 

Kitos dvi įžymybės, garsėjančios savo išskirtiniu grožiu visame pasaulyje – aktorės Jessica Alba ir Halle Berry – yra ištikimos “Revlon” prekės ženklui. Jos jau ne pirmus metus į kasdienę savo grožio rutiną įtraukia šio prekės ženklo makiažo priemones, tarp kurių išskiria “Revlon” makiažo pagrindą ir lūpų blizgį, kurie atitinka jų keliamus lūkesčius makiažo priemonėms. O ar gali būti geresnė reklama šioms priemonėms nei lojalios įžymybės, sužavėtos šių priemonių kokybe už visiems prieinamą kainą?

 

jessica-alba-revlon-tekste

Na, ir pabaigai – viena žaviausių aktorių, pakerėjusi savo grožiu ir stiliaus pojūčiu dar seriale „Liežuvautoja“ – Blake Lively. Niekas nesiginčys, jog ši moteris žavi savo stiliaus pojūčiu ir išpuoselėtu grožiu ne tik televizijos ar kino ekrane, bet ir realiame gyvenime… O bene labiausiai žavi – Blake plaukai, kurie ne tik spindi, bet ir atrodo gyvybingai ir sveikai.  Kokia jos paslaptis? Įžymybė teigia, jog tai – ištikimybė „Kerastase“ plaukų priežiūros priemonėms. Kuriai konkrečiai? Blake turi konkrečią poziciją šiuo klausimu: „Bet kuri „Kerastases“ plaukų priežiūros priemonė!“ Mes žavimės Blake pozicija, tačiau siūlome atsirinkti tinkamą savo plaukams, kadangi tuomet tikrai galėsite būti užtikrintos, jog pasieksite geriausio rezultato.

 

blake-lively-kerastase-tekste

 

Vietoje išvados

Taigi kaip įrodo šių įžymybių pavyzdžiai, norint atrodyti puikiai, nebūtina išleisti kalnų pinigų ir naudoti tik pačių brangiausių kosmetikos ir odos priežiūros priemonių. Geram rezulatatui visiškai pakanka ir to, kas yra prieinama visiems  arba tiems, kas moka ieškoti (Jūs esate tarp pastarųjų :) ). Galbūt vienos priemonės – kiek brangesnės, kitos – prieinamesne kaina, bet aišku viena, visos jos yra vertos išbandyti. Juk visos norime būti nuostabios kaip žvaigždės!

rekomenduojame