Brangiausias pasaulyje – argano aliejus kosmetikai

Profesionalioje kosmetikos gamyboje, o ir ieškant natūralių produktų sprendimų, nepamainomi ingredientai – aliejai. Argano aliejus yra vienas labiausiai vertinamų aliejų, nes tai pats brangiausias pasaulyje aliejus, galintis praturtinti pačią įvairiausią kosmetiką. Vieniems tai brangus ingredientas, kitiems jaunystės eliksyras, bet viena aišku, kad tai efektyvi kūno priežiūros priemonė.

argano aliejus

„Baltuoju Maroko auksu“ argano aliejus vadinamas todėl, kad argano vaisiai auga tik Maroke. Šioje vietoje iki 15 m aukščio augantys medžiai dovanoja gyventojams tikrą jaunystės atradimą – argano vaisius. Šie medžiai saugomi UNESCO paveldo sąraše, nes tai ypač didelė gamtos vertybė. Aliejaus išgavimas taip pat nelengvas – išgarinti aliejų reikia apie 20 valandų, o jo kiekis ribotas – iš subrendusio medžio išgaunamas 1 litras brandaus argano aliejaus.

Argano aliejus gali tapti puikiu pagalbininku sprendžiant įvairias su oda, plaukais, nagais susijusias problemas.

  • Ramina. Dėl raminamųjų savybių tokį aliejų galima naudoti daug streso patiriančiai odai. Dažnai šio tipo aliejai naudojami kaip eteriniai įvairių kūno masažų metu. Į odą įmasažuotas aliejus ramina, padeda atsipalaiduoti ir mėgautis masažu.

  • Padeda odai. Labai dažnai kosmetika su organo aliejumi praverčia moterims, kurios jaučia diskomfortą dėl turimų strijų ar randų. Argano aliejus padeda atsikratyti šių nemalonių žymių.

Argano aliejus – puikus pagalbininkas žiemą norint padėti apšerpetojusioms rankoms ar veidui.

  • Drėkina. Kaip ir daugelis aliejų, taip ir argano yra puikus drėkiklis, todėl jį galima naudoti sausai odai. Be to tai puikus pagalbininkas žiemą norint padėti apšerpetojusioms rankoms ar veidui.

  • Jaunina. Ne veltui arganas vadinamas jaunystės vaisiumi, nes iš jo išgauto aliejaus poveikis yra ypač vertinamas. Šis aliejus puikiai stabdo senėjimo procesus, reguliariai naudojant aliejų oda tampa stangresnė, elastingesnė ir šviesesnė.

Nerafinuotas argano aliejus – tai galimybė pasisemti iš gamtos geriausio, ką ji turi. Be naudojamo nerafinuoto šio aliejaus, ypač populiariai naudojama profesionali kosmetika su argano aliejumi. Visame pasaulyje ypač vertinami šampūnai, kondicionieriai ir kitos plaukų priemonės su argano aliejumi. Tai priemonės, padedančios plaukams atsigauti, atjaunėti, mažiau skilinėti. Pradėjus naudoti plaukų priežiūros priemones su arganu, plaukai nebesivels, taps elastingesni ir paklusnesni.

rekomenduojame