Pasidaryk tobulą makiažą pati!

Ne paslaptis, jog per šventes daugelis mūsų išleidžia gan dideles pinigų sumas profesionalių visažisčių paslaugoms, nes norime, kad makiažas atrodytų nepriekaištingai ir toks išliktų visą vakarą, o ir kasdien mėgstame pasiskųsti, jog nepavyksta gražiai pasidažyti. Viskam reikia laiko ir praktikos, o kad ta praktika truktų šiek tiek trumpiau, turime paruošę kelias taisykles, kuriomis vadovaudamasi pati nesunkiai pasidarysi žurnalo viršelio vertą makiažą!

GIFAS

Mažiau yra daugiau, bet ši formulė bus veiksminga tik tada, kai vadovausiesi šiais keturiais žingsneliais, vedančiais tobulo makiažo link:

 

  • Švara ir maitinimas. Pamaitinti švarią odą kremu ir lūpas patepti balzamu prieš tepant bet kokį kitą produktą yra labai svarbu, nes tada makiažas tepasi lengviau, lygiau ir nesimato odos atplaišėlių. Kitaip tariant, oda atrodo gyva. Tereikia išsirinkti tavo odos tipui tinkantį arba universalų veido kremą ir nepamiršti jo naudoti kiekvieną rytą!
  • Tinkamas atspalvis. Makiažo pagrindas ir kreminė pudra turėtų būti tos pačios spalvos kaip kaklo oda, nes kitaip atrodys, jog veidas ir kaklas priklauso skirtingiems žmonėms, o tai ypač išryškėja nuotraukose. Taip pat svarbu nepamiršti, jog korektorius, naudojamas užmaskuoti dėmelėms, turi būti to paties atspalvio kaip produktas, kuriuo buvo padengtas visas veidas, o maskuoklis pašviesinti sritims po akimis bei antakiais – tonu ar dviem šviesesnis.
  • Dailiai sulietas makiažas. Vos pradėjus naudoti makiažą, yra sunku išvengti aštrių linijų, paliktų kreminės pudros, akių šešėlių ir veido kontūravimo priemonių, tačiau šepetėlių pagalba to galima nesunkiai išvengti. Makiažo šepetėlių bei kempinėlių įvairovė egzistuoja ne šiaip sau – kiekvienas atlieka savo paskirtį ir yra pagamintas taip, kad būtų lengviau lygiai užtepti bei sulieti tam tikrus produktus, sukuriant airbrush efektą. Jei to dar nepadarei, išbandyk pati ir tikrai pajausi skirtumą!
  • Švarūs šepetėliai. Nevalomuose šepetėliuose kaupiasi bakterijos, kurios vėliau nusėda ant veido odos ir pablogina jos būklę. Tokiu atveju makiažas tik išryškina visus odos trūkumus. Švarūs šepetėliai sumažina alergijos riziką ir yra ilgiau tinkami naudoti, todėl vertėtų išbandyti specialias jų valymo priemones.

REKOMENDUOJAME