Mineralinė pudra. Kaip teisingai naudoti?

Turbūt niekas nesiginčys, jog mineralinė pudra – neabejotinai yra viena iš geriausių pastarųjų metų dekoratyvinės kosmetikos naujovių. Natūralumas, grynumas, teigiamas poveikis odai ir nuolatos augančios šios kosmetikos galimybės… Nieko keista, jog dauguma turi bent vieną mineralinės kosmetikos priemonę savo kosmetinėje ir dažniausiai ji yra veido pudra. Tačiau neretai kyla klausimas, kaip ją teisingai naudoti, norint išgauti maksimalų efektą ir nenusivilti?

 

mineraline kosmetika

 

Truputis priešistorės

 

Nors oficialia mineralinės kosmetikos gamybos pradžia komerciniu būdu yra laikomi 1970 m., tačiau iš tiesų jos istorija yra gerokai senesnė. Mineralinės kosmetikos gamybos technologija, su tam tikrais pokyčiais, naudojama dar ir šiandien buvo žinoma jau priešistoriniais ar antikos laikais – kai gamtoje rasti tam tikros spalvos mineralai būdavo sumalami ir naudojami gražinimuisi ar kaip maskuotė nuo priešų. Aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje buvo susirūpinta kosmetikos priemonių sudėtimi ir nuspręsta grįžti prie natūralios kosmetikos. Tuomet į areną ir įžengė mineralinė kosmetika, kurios renesansu galima laikyti šiandieną.

 

 

 

Mineralinės kosmetikos nauda

Visas susidomėjimas, kilęs dėl mineralinės kosmetikos – tikrai nėra laužtas iš piršto… Mineralinė kosmetika turi daugybę puikių savybių. Dauguma profesionalų ir prisiekusių šios kosmetikos gerbėjų giria odos neerzinančias šios kosmetikos sudėtines dalis – cinką, geležies oksidus ir kitus. Antrieji – nepaprastą lengvumo pojūtį, sukuriamą mineralinės kosmetikos priemonių – tarsi visai nebūtum naudojusi jokios kosmetikos (kas ypač patinka natūralumo šalininkėms). Teigiama, jog tokia kosmetika ne tik tausoja odą, mažiau užkemša poras, bet net gali apsaugoti nuo žalingo saulės poveikio. Taigi mineralinė kosmetika laimi tikrai daugeliu atžvilgių, lyginant su įprastine kosmetika, kurios pripildyta šiuolaikinė rinka.

Kaip teisingai naudoti birią mineralinę pudrą?

Visgi tiesa ta, jog neteisingai naudojamos mineralinės kosmetikos privalumai gali pavirsti minusais ir nuvilti – ji gali greitai nutrupėti, pasirodyti per blanki ar sausinti odą… Kad nereiktų nusivilti, svarbu žinoti, kaip reiktų naudotis mineraline pudra – priemone, kurią savo kosmetinėje turi dažna iš mūsų:

Atsirinkite Jūsų odos tipui tinkamą pudros atspalvį. Net ir toks ypatumas gali lemti nusivylimą mineraline pudra. Jei Jums sunku atrasti tinkamą, visuomet galite sumaišyti kelis ir taip išgauti unikalų, atitinkantį Jūsų odos atspalvį.

 

Kruopščiai nuvalykite veidą. Turbūt nė nereikia sakyti, jog makiažo darymas – tai lyg piešimas ant drobės, kuri turi būti… švari ir sudrėkinta (veido kremu).

Supilkite mineralinę pudrą į jos dangtelį (galioja birios mineralinės pudros atveju). Tai bus tarsi indas, kuriame patogiu, minkštu makiažo šepetėliu galėsite patogiai sumaišyti priemonę ir nukratyti jos perteklių į kraštelį.

Problemines zonas padenkite maskuokliu. Papilkėjusius paakius, paraudimus, spuogelius ir randelius galite padengti priemone, naudojant makiažo šepetėlį, skirtą maskavimui – tepkite priemonę švelniais, bet tolygiais ir staigiais judesiais, kurie leis išgauti vientisą odos atspalvio efektą.

 

 

Padenkite priemone veidą švelniais sukamaisiais judesiais. Sukamieji judesiai ir tinkamas makiažo šepetėlis – naudinga mineralinės pudros naudojimo paslaptis, tačiau nedaug kas žino, jog veidą padenginėti reikėtų pradėti nuo centrinės dalies – kaktos, nosies – ir pamažu judėti į kitas veido dalis – žandikaulių, burnos.

Naudokite tiek sluoksnių mineralinės pudros, kol išgausite norimą atspalvį. Šiame etape pasikliaukite savo nuojauta – jei norite išgauti dar geresnį efektą, naudokite kabuki makiažo šepetėlį ir suoksniuokite priemonę lengvais judesiais – vos prisiliečiant prie odos. Tačiau atminkite, jog visuomet geriau mažiau sluoksnių, nes tai leis sukurti natūralų įvaizdį. Nepamirškite padengti priemone ir kaklo zonos, kas leis išvengti dirbtinio kaukės efekto.

Šie žingsniai ne tik leis puikiai paruošti veidą tolesniems makiažo kūrimo etapams, bet ir džiaugtis natūraliai atrodančiu, odos nevarginančiu makiažu, atliktu, naudojant inovatyvią, bet turinčią tikrai gilią istoriją, mineralinę kosmetiką.

rekomenduojame