Interviu su smalsiąja Živile iš tinklaraščio “Beauty by Živilė”

Grožio tinklaraštininkės yra mylimos visų kosmetikos gerbėjų – be jų kaip reikiant pasunkėtų tinkamų priemonių išsirinkimo procesas. Jos pirmos išbando, aprašo, išdėsto pliusus bei minusus ir galite net nebandžiusios susidaryti nuomonę, ar produktas vertas jūsų dėmesio. Šiandien į mūsų klausimus atsakinėja Živilė iš Beautybyzivile.blogspot.lt.

beauty by zivile

 

1.    Sakoma, kad tik mes patys save geriausiai pažįstame. Taigi jei reikėtų save apibūdinti 5 žodžiais, kokie jie būtų?
Vakar save apibūdinau kaip mažą juodą mergaitę, dar pridėčiau, kad esu nekantri bei smalsi.
2.    Kada prasidėjo tavo pažintis su dekoratyvine kosmetika?
Nuo  mažų laikų prisimenu save dmascaraėliojančią mamos nagų lakus bei lūpų dažus. Jau tada jie man kėlė smalsumą bei didelį susidomėjimą. Artimiau su pirmąja dekoratyvinės kosmetikos priemone susipažinau paauglystėje, maždaug trylikos metų. O pažintį pradėjau, kaip šiandien atsimenu, nuo mėlyno blakstienų tušo. :)

 

 

 

3.    Kokie yra tavo prisiminimai iš pirmųjų eksperimentų su makiažu?
Kaip jau minėjau, pirmoji pažintis prasidėjo nuo mėlyno blakstienų tušo. Kiek vėliau sekė ir žydri akių šešėliai, sidabrinis akių pieštukas. Turėjo visos mano draugės, vadinasi reikėjo ir man. O dabar galvoju, kas man tada buvo šovę į galvą…
4.    Ar jie visuomet buvo sėkmingi?
Žinoma, kad tada, kai eksperimentavau man visi mano eksperimentai atrodė tikrai sėkmingi ir vykę. Tačiau dabar vien pagalvojus apie mėlynus akių šešėlius darosi baisu. Juk jie tokie kaprizingi ir tikrai ne kiekvienai tinka.
5.    Kas paskatino tavo susidomėjimą grožio tinklaraštininkės veikla? Kada pradėjai tuo užsiimti?
Kosmetika pradėjau domėtis gan anksti. Dar anksčiau nei sulaukiau pilnametystės (prieš gerus dešimt metų) skaičiau įvairius forumus, kuriuose narės dalinosi savo patirtimis bei atsiliepimais apie išbandytas įvairias kosmetikos priemones. Tinklaraščių apie grožį tada dar nebuvo arba buvo vos keletas. Pradėjus jiems atsirasti, labiau pasinėriau į juos, nes ten viskas plačiau aprašyta, be to ir nuotraukos įkeltos, kurios leidžia daugiau spręsti apie kosmetiką. Kadangi pati labai mėgau bandyti visokias kosmetikos naujienas, svarsčiau pradėti rašyti tinklaraštį, kuriame dalinčiausi savo nuomone apie tai ką išbandžiau. Tik vis bijodavau, kad greit nusibos ir neturėsiu noro tęsti ar pritrūksiu įkvėpimo, laiko. Tačiau tapus mama, laisvo laiko atsirado daugiau ir nusprendžiau kažką pabandyti parašyti. Taip prieš pusantrų metų gimė mano tinklaraštis.
6.    Kas tau yra pavyzdys ar įkvėpėjas grožio tinklaraščių srityje Lietuvoje ir/ ar pasaulyje?
Prisipažinsiu, užsienio blogus skaitau retai, kadangi nelabai skaitau angliškai. Dažniau mėgstu lietuvaičių nuomonę. Tokio kaip ir pavyzdžio ar įkvėpėjo neturiu, nes dabar labia daug blogų pilni reklamos, o ne subjektyvios nuomonės. Mėgstu ne tik pagyras, bet ir kritišką vertinimą. Labai gražus tiek dizainu ir nuotraukomis, tiek mintimis Evos blogas http://www.myownshoppingavenue.com/ . Dar vieni dažniausiai skaitomų Salomėjos http://venividi.lt/, Gretos http://akvedukas.blogspot.lt/ . O kitus paskaitau tik pamačiusi man įdomų straipsniuką.
7.    Ar save laikai kritiška kosmetikos apžvalgininke?  
Taip, laikau save tikrai kritiška. Niekada neparašysiu, kad kosmetikos gaminys man patiko, jeigu jis man nepatiko ar netiko. Visada įžvelgiu trūkumus, kurie užkliuvo man.
8.    Į ką dažniausiai atkreipi dėmesį, rinkdamasi kosmetikos ir kitas grožio priemones?
Na dabar man aktualiausia ir įdomiausia visos kosmetikos naujienos. Todėl pirmiausiai renkuosi jas. Po to jau renkuosi priemonę, kuri man tinka ir patinka. Labai įdomu išbandyti ir mažiau girdėtas kosmetikos priemones.
9.    Be kokių kosmetikos priemonių negalėtum išsiversti nė dienos?
Kiekvieną rytą pradedu nuo dušo, tad dušo želė ir šampūnas bei kondicionierius ar kaukė plaukams man būtini. Toliau seka dantų pasta, veido prausiklis, paakių bei veido kremai, aišku ir dezodorantas. O vakare prisideda dar ir micelinis vanduo makiažui nuvalyti. Šie dalykai būtini, visa kita – pagal galimybes ir laiką.

 

10.    Kokia yra tavo įprasta makiažo rutina, kurios laikaisi kasdien? Ar naudoji daug kosmetikos?
Kadangi darbas reikalauja makiažo, bent minimaliai dažausi kiekvieną savo darbo dieną. Pradedu nuo kreminės pudros ir maskuoklio, toliau seka biri pudra makiažo užtvirtinimui. Skystas akių pravedimas, juodas blakstienų tušas bei šešėliai ar pieštukas antakiams. Aišku, be lūpų dažų irgi nei žingsnio. Šie dalykai yra būtiniausi. Kartais, kai turiu daugiau laiko ar noro gražintis į šią rutiną įtraukiu ir akių šešėlius, skaistalus, bronzantą ar kokią veido kontūravimo priemonę. Man atrodo, kad daug kosmetikos nenaudoju, tačiau kitiems tai gali atrodyti labai daug.

 

 

 

11.    O kada pati jautiesi gražiausia? Kodėl?
Galiu atsakyti labai trumpai – įsimylėjusi. :) Niekas nepuošia moters taip kaip blizgančios akys.
12.    Jeigu reikėtų sukurti makiažą a la Živilė, t.y., tokį, kuris atspindėtų tave, koks jis būtų?
Tikriausiai visas makiažas kurį anksčiau aprašiau kaip savo kasdienę rutiną. Tik būtinas akcentas – ryškiai raudonos lūpos.
13.    Kokia savo atrasta grožio paslaptimi galėtum pasidalinti su skaitytojomis?
Anokia čia tikriausiai paslaptis, bet man jaustis gražiai labai padeda prižiūrėti ir sutvarkyti plaukai. Mėgstu juos kas dieną išsiplauti, palepinti įvairiomis priemonėmis. Aišku, paskui ištiesinu tiesintuvu. Tada jie būna lengvučiai ir purūs, kvepiantys. Nereikia pamiršti, kad plaukus reikia taip pat mylėti.

 

14.    Kokias makiažo priemones patartum turėti savo kosmetikos krepšelyje kiekvienai merginai?
Aš manau, kad kiekviena mergina savo kosmetinėje turėtų turėti skystą bei birią pudras, maskuoklį paakiams, akių pravedimą, blakstien tušą. Nereikėtų pamiršti ir skaistalų bei lūpų dažų. Ir aišku, mėgstmų kvepalų 😉
Ačiū už atsakymus!