Antakių tendencijos: grožis merginų naudai

Pagaliau atėjo tas laikas, kai merginos, nemėgstančios kas savaitę pešioti antakių, gali ploti rankomis! Antakių tendencijos keičiasi itin greitai, todėl nereikia nusivilti, jei ką tik įsigijote visas reikiamas priemones ir išmokote tobulai lygiai pasidažyti antakius, o štai dabar siūloma jų net nepešioti. Kas, kaip ir kodėl, sužinosite šiame įraše!
16c283558271c68cd5c33d9eef9c47f7
Vienos merginos atranda tai, kas joms tinka geriausiai bei ties tuo apsistoja, o kitoms makiažas yra smagus žaidimas ir jos kasdien keičia savo antakių formą ar veido kontūravimo įpročius. Antrosioms tai tikrai patiks, bet ir visoms kitoms siūlome bent išbandyti šią antakių dažymo techniką – galbūt tai bus būtent tai, ko taip ilgai laukėte. Bent dabar trumpam užmirškime nepriekaištingai lygią antakių liniją ir pažiūrėkime, ką mums siūlo garsiausi dizaineriai bei makiažo guru iš viso pasaulio. 2017-tais metais grožio industrijoje karaliauja netvarkingi, tyčia pašiaušti antakiai, o geriausia, kad jiems padažyti tereikia vos kelių produktų.

1. Dvipusis antakių pieštukas.
Pieštukas, kurio viename gale slepiasi produktas, o kitame – šepetėlis antakiams šukuoti, yra viena populiariausių priemonių netvarkingų antakių efektui pasiekti. Kadangi tokie automatiniai pieštukai yra itin ploni, lengvai besitepančios kreminės tekstūros, jais padažyti antakiai atrodo natūraliai, o šepetėlis praverčia sušiaušiant antakius ir šukuojant juos reikiama kryptimi. Svarbiausia yra pasirinkti reikiamos spalvos pieštuką bei plonais brūkšneliais užpildyti antakius – tuomet jie atrodys tankesni, tarsi turėtų daugiau plaukelių, nes tikrai nenorime “užspalvinti” antakių keliais tonais tamsesniu produktu (šį blogą įprotį apskritai reikėtų užmiršti).

2. Antakių dažai ir teptukas.
Kadangi norime makiažo priemonėmis išgauti plaukelių efektą, o ne juos vientisai užpildyti spalva, tam puikiai tinka antakių dažai bei tam skirti teptukai. Tiesa, šitaip reikės šiek tiek daugiau priemonių, nes jos bus atskirai, o ne abi sujungtos į vieną pieštuką.

3. Antakių želė arba vaškas.
Kad antakiai laikytųsi sušiaušti į priešingą pusę nei yra jų natūrali augimo kryptis, juos būtinai reikia kuo nors sutvirtinti. Tam geriausiai tinka antakių želė arba vaškas, kurio dažniausiai jau būna antakių paletėse. Internete galite pamatyti, jog merginos antakiams formuotai naudoja ir muilą, tačiau mes rekomenduojame saugoti savo sveikatą, šitaip neeksperimentuoti ir naudoti produktus, kurie yra skirti tepti ant veido.