TopBeauty.lt grožio dėžutė Nr. 1 (turinys)

Mes nustebinti grožio dėžutes išpardavėme per 6 valandas nuo naujienlaiškių išsiuntimo. Jūs nuostabūs! Jei gavote dėžutę, vadinasi paslapties jums nebeliko, visoms kitoms siūlome pasmalsauti ir sužinoti, kas slypėjo už šios naujai siūlomos atrakcijos klientams. Visos dėžutės buvo panašios, suformuotos atsitiktiniu būdu. stengėmės parinkti kuo universalesnius produktus, kad tiktų daugumai.

Nuotr. iš venividi.lt Nuotr. iš venividi.lt

1. Kiekvienoje grožio dėžutėje buvo nuostabieji Foamous kvepalai / putos (įprasto dydžio, 100 ml). Juos siūlome keturių aromatų – Razz My Berries, Classy Chasis, Heels on Fire bei Paper Shaker.

2. Lūpomis reikia rūpintis ištisus metus, tačiau vasarą, kai jas žaloja saulė ir nugairina vėjas – ypač. Tam siūlėme 100% natūralius lūpų balzamus be parabenų EOS, kurie drėkina lūpas ir kvepia tiesiog tobulai.

3. Missha – viena geidžiamiausių mūsų turimų naujienų. Ši Pietų Korėjos kosmetika žengia užtikrintus pirmuosius žingsnius Lietuvoje ir jau dabar patenka į mūsų topus. Į dėžutę dėjome tai, ko niekada nebus per daug – gerų veido kaukių.

4. Ar dar yra merginų, kurios neturi sauso šampūno? Tikriausiai niekam tai nėra naujiena, tačiau savo grožio dėžučių pirkėjoms pasiūlėme išbandyti REF sausą šampūną, kuris Švedijoje tituluojamas geriausiu. Puikiai sugeria sebumą, beveik nesausina plaukų ir yra ypač patogaus kelioninio dydžio.

5. St. Moriz yra nerealus savaiminio įdegio prekinis ženklas, kurį išbandė turbūt bent pusė mūsų klienčių. Tam, kad įdegis būtų nepakartojamas, kūną privalu paruošti šveitikliu – pastarąjį klientės ir rado dėžutėje.

6. W7 Cosmetics buvo galima gauti šešėlius (Toasted, Nudes, Angel Eyes), highlighterį arba tušą.

7. Daugumą sužavėjo prabangusis Kerastase prekinis ženklas – dėžutėje slypėjo tikras grožio eliksyras – plaukų aliejus Elixir Ultime (50 ml).

8. Išbandymui įdėjome Matrix šampūno ir kondicionieriaus mėginuką.

Tokia buvo mūsų pirmosios grožio dėžutės sudėtis. Smagu, kad sulaukėme nemažai atsiliepimų, keletą jų pateiksime žemiau ir Jums:

Patricija iš ojeinoriudar.lt vos gavusi nufilmavo išpakavimo video.

Salomėjos iš vedividi.lt blogo atsiliepimą rasite čia >>

 

veni

 

Alionos iš Lithuanian Beauty Blog apžvalga čia >>

alio

 

Neringa apžvelgė savo dėžutę blog’e ILoveManyThings. Nuoroda čia >>

many

 

Braškių laukai apžvalga >>

image-1

 

Plumshock apžvalga >>

screenshot_19