Kokios spalvos nagų lakas drebins pasaulį šį rudenį ir žiemą?

Vasara netrukus užleis vietą rudeniui. Taigi lieka vos savaitė pasimėgauti paskutiniais vasaros saulės spinduliais. Bet ar nemanote, kad dabar tinkamiausias metas pasidomėti, kokios spalvos nagų lakas bus ant bangos rudenį ir žiemą? Tad pasidomėkime, kokias nagų lakų spalvas grožio pasaulio korifėjai liaupsina artėjantį šaltąjį sezoną.

 nagu lakai

Mėlynos atspalviai

Pasak pasaulinio garso vizažistų, mėlynais atspalviais padažyti akių vokui – puikus ir madingas pasirinkimas. 2016 m. ant bangos ir tokiais pačiais atspalviais pagražinti nagai. Tad jau dabar galite pradėti dairytis nagų lako buteliukų, kurių turinius sudarytų mėlyna (gali būti ir tamsi), melsvai žalsva, jūros spalvos.

nagu lakas melynas
Pilkos atspalviai

Nuostabi pilka ir jos tonai karaliauja daugelyje 2016 m. rudens ir žiemos sezono kolekcijų. Ši ypatinga rudens–žiemos sezono spalva gali būti ir labai blyški, ir tamsi it kelius dengiantis asfaltas. Mados sūkuryje sukasi matinės, blizgios ir metalo blizgesį primenančios nagų lakų tekstūros.

nagu lakas pilkas

Raudona

Be jokios abejonės, raudona – niekad nesenstanti klasika. Ši spalva vis dar šėlioja grožio piramidės viršūnėje. Žymiausi mados dizaineriai teigia, kad vietoj raudonos dar galima pasigražinti tamsiai raudona, sodria vyšnine. Vienas subtilus, bet svarbus priminimas – būtinas raudono nagų lako ir raudonai padažytų lūpų duetas.

nagu lakas raudona

 

Raudona – niekad nesenstanti klasika. Ji vis dar šėlioja grožio piramidės viršūnėje. Visgi vienas subtilus, bet svarbus mūsų priminimas – būtinas raudono nagų lako ir raudonai padažytų lūpų duetas.

 

Neutrali spalva

Tikrai neapsiriksite, jei nagus nuspręsite papuošti neutraliu / natūraliu laku. Beje, būtų idealu, jei tokia spalva dengtų trumpus ir šiek tiek apvalios formos nagus. Pasak vizažistų, natūralios spalvos puikiai dera prie ryškaus arba nude look (vos pastebimo, natūralaus) makiažo.

nagu lakas neutralus

 

Balta

Baltas nagų lakas – 2016 m. rudens ir žiemos sezono arkliukas. Tad nepamirškite įsigyti šios spalvos nagų lako. Nesigailėsite nusipirkusios jį, nes tai jūsų įvaizdžiui suteiks lengvumo, nekaltumo ir koketiškumo.

nagu lakas baltas
Tamsios spalvos

Juoda, tamsi vyšnių ir slyvų spalvos atspindi metų laikų kaitą – iš vasaros į žiemą. Be šių spalvų neapsieinama ir madų pasaulio sostinėse Paryžiuje bei Niujorke. Išvardyti populiariausių spalvų nagų lakai geriausiai žiūrisi ant trumpų moters nagų.

 nagu lakas tamsus
Ryškūs atspalviai

Populiariausių šių metų rudens–žiemos sezono nagų lakų sąraše ne tik tamsios, bet ir ryškios spalvos. Nenustumkite į šalį geltonų, žydrų, oranžinių spalvų. Pasteliniai tonai irgi dievinami. Itin efektingai žiūrisi juostelėmis, bet skirtingais atspalviais nudažyti nagai.

 nagu lakas ryskus
Matinis nagų lakas

Matiniu laku nudažyti nagai, kurie ypač populiarūs buvo 2016 m. pavasarį, vis dar niekam neužleidžia lyderio pozicijos. Beje, garsūs dizaineriai siūlo kiek paįvairinti tokia tekstūra nulakuotus nagus. Jie rekomenduoja papuošti nagus, t y. suraityti kokią nedidukę figūrėlę / ornamentą arba tiesiog brūkštelėti vos per nago vidurį iki pusės įprastu laku. Toks kontrastas labai pagyvins nagus ir, žinia, trauks ne vieno praeivio ir praeivės akį.

 

rekomenduojame

 


  • Viktorija

    Turiu kelis OPI lakus, visai nieko :)

  • beautyprint

    Viktorija, tikrai geras pasirinkimas. 😉 Tuomet galėsite išbandyti šiame straipsnyje siūlomas nagų dažymo tendencijas!