Manikiūro idėjos 2018-ųjų pavasariui – vasarai

Nors saulė dar nešildo taip stipriai kaip norėtume, tačiau turbūt pastebėjai, kad kiek ilgiau nei penkias minutes lauke praleidusi be pirštinių ar prasegtu paltu jau nesijauti mirtinai sušalusi. Prasideda pavasarinis namų ir spintos valymasis ir mintys, kuo ir kaip puoštis pavasarį. Kadangi manau, kad merginos nagai visuomet turi būti tvarkingi, kodėl šį pavasarį nepadarius taip, kad jie būtų ne tik tvarkingi, bet ir spalvingi bei įdomūs? Štai manikiūro idėjos šiam pavasario sezonui!

1. Pantone violetine Design by @chillhouse-sidePantone violetinė
Šiais metais Pantone metų spalva paskelbė „ultra violetinę” ir, atrodo, kad visas pasaulis dėl šios spalvos pamišo! Parduotuvės pilnos tokio atspalvio drabužių ir aksesuarų, o kosmetikos gamintojai savo ruožtu taip pat neatsilieka. Todėl tikrai neprašausi nagus papuošusi violetinės spalvos laku!

2. prancuziskas by paintboxnails-sideKitoks prancūziškas manikiūras
Prancūziškas manikiūras visuomet buvo ir, greičiausiai, bus, nepamirštama klasika. Tačiau jei nebijai eksperimentuoti su skirtingomis formomis ir spalvomis, išmėgink kiek kitokį prancūzišką manikiūrą! Nago galiukas nebūtinai turi būti baltas, o pagrindas – tikrai nebūtinai rožinis.

3. metallic by paintboxnails-sideMetallic detalės
Net jei nemėgsti ryškių nagų lakų, visuomet gali juos paįvairinti pasirinkdama sidabrines ar auksines detales. Užtenka vos nedidelės detalės ir manikiūras jau atrodys visiškai kitaip!

4. nude by aliciatnails-sideNe visai klasikinis nude
Jei esi užkietėjusi neutralių spalvų maniakė ir mėgsti, kad manikiūras per daug nekristų į akis, gali jį paįvairinti įdomiomis formomis ir detalėmis. Net neabejoju – ir pati daug dažniau pasižiūrėsi į savo manikiūrą norėdama pasigrožėti.

5. minimal by aliciatnails-sideMinimalistinės detalės
Jei išvis nemėgsti lakuotų nagų, šį pavasarį tikrai neprašausi ant nelakuoto nago uždėjusi nedidelį kitos spalvos taškelį ar brūkšnelį. Natūralumas užvaldo!

6. spalvos by paintboxnails-sideRyškumo pliūpsnis
Jei nori greičiau prisišaukti vasarą, nagus lakuok kaip niekada ryškiai! Rinkis geltoną, žalią, o gal net ryškiai oranžinę! Šį pavasarį bei vasarą tavo fanzijai ribų nėra!

Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/