Antakių priežiūra tobulam kasdieniam įvaizdžiui

Ar kada pastebėjai, kaip atrodo tavo veidas, kai antakius būni paryškinusi, ir kaip jis atrodo tuomet, kai lieka tokie, lyg ką tik būtum išlipusi iš lovos? Jei esi apdovanota tamsiais ir vešliais antakiais, greičiausiai, net neliesdama jų visą dieną atrodai puikiai, tačiau daugumai mūsų juos reikia bent kiek paryškinti. Žinoma, to daryti nebūtina, tačiau paryškinus antakius, veidas įgauna kiek kitokią formą, atrodo proporcingiau ir suteikia žvilgsniui gyvumo. Tačiau antakių ryškinimas nėra toks jau paprastas darbas. Kažkada karaliavusi ITIN ryškių antakių mada jau praėjo, podiumus ir gatves užvaldo natūralumas, todėl papasakosiu kaip galima paryškinti antakius, kad jie neatrodytų tarytum nupiešti.

Mascara applying. Makeup closeup. Eyes make-up / photos of appealing brunette girl on beige background

Lengvi judesiai rankomis

Ryškindama antakius pasistenk nepiešti vientisos linijos, o smulkiais priemonės spustelėjimais sukurti tarytum plaukelių efektą. Tokiam antakių ryškinimui tiks įvairios priemonės, tačiau labiausiai patarčiau išbandyti kirstos formos ploną šepetėlį bei kreminius antakių dažus.


REKOMENDUOJAME

Sustabdyk liniją laiku

Daugumai mūsų atrodo, kad antakis turi tęstis kone iki smilkinio vidurio, tačiau tokiomis taisyklėmis pasikliauti nereikėtų, mat kiekvienos mūsų veido forma yra skirtinga. Geriau jis tegul būna kiek trumpesnis nei per ilgas. Tam, kad išsiaiškintum, kurioje vietoje turėtų baigtis tavo antakis, paimk ploną pieštuką ar makiažo šepetėlį ir pridėk jį įstrižai nuo nosies šnervės iki išorinio akies kampučio. Ten, kur pieštukas liečia tavo antakio kaulą ir turėtų baigtis plaukeliai.

Nepiešk vaivorykštės formos

Ne visų mūsų veidui tinka stipriai išlenkti antakiai, ne visų – labai tiesūs. Ryškindama antakius, nebandyk jų kuo labiau išlenkti it vaivorykštės. Sek natūralią savo antakių augimo liniją ir priemone paryškink aukščiausią antakių išlinkimo vietą. Kitokiu atveju atrodysi arba labai nustebusi, arba labai pikta. Jei nežinai, kur turėtų būti aukščiausia tavo antakio vieta, pasitelk tą pačią pieštuko techniką, tik šiuo atveju jį vesk ne per akies kamputį, o per akies centrą. Pieštukas tau parodys, kur turėtų būti aukščiausia tavo antakio vieta.

Skirtingos priemonės skirtingoms vietoms

Jei antakių linijas mėgsti ryškinti jau minėta kremine priemone, ne vietoje išpešiotus plaukelius, ar kitus, viduryje antakių atsivėrusius odos plotus siūlau paryškinti antakių šešėliais. Jie daug natūraliau užpildys nepageidaujamą matyti vietą.


REKOMENDUOJAME

Palengva, palengva

Antakiai nėra ta vieta, kur reikėtų skubėti. Jei nori natūraliai atrodančių antakių, atmink, kad antakio pradžia natūraliai yra šviesesnė nei vidurys ir uodegėlė. Todėl nebandyk jų „nuspalvinti” tolygiai viena spalva. Pradėk antakį ryškinti nuo aukščiausios jo vietos, tuomet paryškink uodegėlę ir produkto likučiu padenk priekį. Taip antakis atrodys daug natūraliau, o šviesi jo pradžia nepavers tavęs pikčiurna.

Jau bandei, bet neišeina? Nenusimink – gražiems antakiams reikia praktikos. Neskubėk jų spalvinti, nebrėžk sunkių linijų, ryškink juos palengva ir svarbiausia – atrask tau labiausiai patinkančius produktus!


REKOMENDUOJAME

Daugiau jūsų poreikius atitinkančių prekių galite rasti http://www.topbeauty.lt

Aistė Svarauskaitė

http://basicapproachblog.com/

https://www.instagram.com/mondayjazz/