Dekoratyvinės kosmetikos galiojimo laiko niuansai

Dekoratyvinė kosmetika – neatsiejama nuo vakarinės išeigos, šventinių susitikimų, o ne retai ir kasdienio makiažo. Tai reiškia, jog šios kosmetikos galima rasti kiekvienos moters kosmetinėje. Kai kurios negali gyventi be įvairių atspalvių pudros, kitoms svarbus pirkinys šešėliai, trečioms kremai ir losjonai. Visos šios priemonės anksčiau ar vėliau linkusios gesti, prarasti efektyvumą, aromatą.

dekoratyvines kosmetikos galiojimo laikas

Visame pasaulyje egzistuoja tam tikri kriterijai, pagal kuriuos galima lengvai orientuotis, kiek maždaug laiko nauja prekė gali galioti.

Iš tiesų, tai nėra taip jau paprasta, reikia visuomet būti budrioms. Nuo ko prasideda dekoratyvinės kosmetikos išsaugojimas? Nuo jos pirkimo momento. Juk iš tiesų svarbiausias klausimas, kuris turi kamuoti Jus, kai renkatės bet kokią kosmetika – priemonės galiojimo laikas. Pastebima, kad ne visi gamintojai linkę tinkamai pažymėti, kiek laiko galioja įsigyta dekoratyvinė kosmetika. Taip pat, ir ne kiekviena pirkėja linkusi ne tik įvertini, kiek laiko prekė galioja, bet ir laikytis numatyto naudojimo termino. Tačiau visame pasaulyje egzistuoja tam tikri kriterijai, pagal kuriuos galima lengvai orientuotis, kiek maždaug laiko nauja prekė gali galioti, kad žinotumėte per kiek laiko turėtumėte ją sunaudoti.

  • Ilgas naudojimo terminas džiugina kvepalų mėgėjas. Ne tik kvepalus, bet ir tualetinį vandenį galima naudoti iki 5 metų. Tiek laiko jie išlaiko aromatą, nors jis ilgainiui ir sumenksta.
  • Nagų lakas turėtų tarnauti mažiausiai puse metų. Tačiau jei rinksitės kokybišką gamintoją, greičiausiai jis neuždžius ir ištisus du metus.
  • Veidui skirtos kaukės, įvairūs geliai ir losjonai kartais vonios lentynoje prastovi gana ilgai. Tačiau tokios priemonės tinkamos naudoti 6-12 mėnesių. Vėliau geriau išmesti, net jei ir nepavyko išnaudoti, taip apsisaugosite nuo alergijų.
  • Lūpų dažai netarnauja ilgai ir būtent jos galiojimo laiko privalu paisyti. Net ir aukščiausios klasės lūpdažis greičiausiai negalios ilgiau nei 15 mėnesių. Dažniausias šių priemonių galiojimo terminas – vieneri metai. Kad galiojimas pasibaigė galima pastebėti ir iš tam tikrų ženklų – lūpdažiai dažniausiai ima byrėti, praranda savo spalvą.
  • Skystą pudrą ir tonizuojančius kremus geriausiai naudoti iki metų laiko, tuomet būsite tikri, jog nereikia laukti alerginių reakcijų.
  • Nors esama įvairių patarimų, kaip akių tušą išlaikyti efektyvų ir ryškų kuo ilgiau, jei saugote blakstienas, geriausiai tušo nenaudoti ilgiau nei 3 mėnesius.

rekomenduojame