Profesionalių meistrų įvertinti DESSATA šepečiai

Nieko nėra geriau profesionalo darbe, kaip tik kokybiškos ir profesionalios priemonės bei darbo įrankiai. Vienas tokių, Lietuvoje įsitvirtinančių įrankių – DESSATA šepečiai. Visame pasaulyje profesionalių meistrų įvertinti šepečiai ir šukos šiandien jau randami daugelio profesionalų darbo vietoje.

 

Dessata sepeciai

„Dessata“ gamintojas išsiskiria šiuolaikišku požiūriu į grožio industriją. Todėl jis siūlo šukuosenų meistrams pasinaudoti naujausiomis technologijomis ir palengvinti savo darbą. Už šiuos universalius šepečius „Dessata“ jau yra apdovanota garsiausiais grožio industrijos apdovanojimais pasaulyje, tokiais kaip „Cosmopolitan“ ar BAZAAR. Šių šepečių paslaptis – aliejumi ištepta šukavimui skirta vieta ir galvą masažuojantys šereliai.

Šių šepečių paslaptis – aliejumi ištepta šukavimui skirta vieta ir galvą masažuojantys šereliai.

Ilgus metus grožio sferoje dirbanti  kirpėja Jelena Matveicenkova teigia, jog jai „Dessata“ šepečiai jau tapo kasdiene darbo priemone, kurią vertina ir kirpėjos klientės: „Klientės iš salono išeina ne tik dailiai sušukuotos, bet ir su sveikai atrodančiais plaukais. Nereikia net užsiminti apie šukas, klientės iš karto pajaučia skirtumą po kelių perbraukimų. Tuojau pačios ima klausinėti, kas tai per šukos ir niekas, pabandęs „Dessata“, prie senų šepečių negrįžta. Klientės net ateina užsakyti šukas savo draugėms bei giminaitėms.“

Pasak jos, išskirtinis „Dessata“ šepečių bruožas – lengvumas ir plauko tausojimas. Tai šiuolaikinis sprendimas bet kokio tipo plaukams. „Dessata“ šepečiai skirti plaukų iššukavimui. Kokia tai sunki misija kartais gali būti, žino, kiekviena mergina. Kirpėja Jelena teigia, kad šie „Dessata“ šepečiai puikiai pagelbsti iššukuojant ne tik ilgus, bet ir trumpus plaukus. Užtenka vos kelių brūkštelėjimu.

Kirpėja sako galinti išskirti kelis pagrindinius „Dessata“ šepečių bruožus:

  • „Dessata“ šepečiai lengvai pritaikomi įvairiems plaukų tipams tiek suaugusiems, tiek vaikams. Lietuviai jau pamėgo šiuos „Dessatos“ gaminius: „Dessata Original“, „Dessata Teezer Tangle“, „Dessata Mini“.
  • Plauko tausojimas. Šukuojant šiais šepečiais nekenkiate plaukui.
  • Patogus naudojimas. „Dessata“ šepečiai tiesiog pritaikyti rankos formai, todėl jais dirbti patogu ir lengva.

rekomenduojame