Video: multimaskingas ir kiti naudingi patarimai apie veido kaukes

Šiame filmuke siūlome ne tik dar plačiau susipažinti su visai neseniai aprašytu veido kaukių naudojimo būdu – multimaskingu, bet ir veido kaukių naudojimo ypatybėmis, kurios darosi dar aktualesnės vėstant orams. Šįkart savo patarimais sutiko pasidalinti puiki kosmetologė – Jorė Jungevičienė iš grožio namų “Beauty Resort”, kuri paaiškins, kaip ir kokias veido kaukes geriausia naudoti. Taigi nemokamas vizitas pas kosmetologę, nekeliant kojos iš namų (ar darbo) – garantuotas! 

 

Jore-multimaskingas

 

Svarbu akcentuoti, jog nors šią veido kaukių strategiją ir galima naudoti skirtingų veido odos tipų atstovėms, tačiau efektyviausiai ji pasireiškia būtent ant mišrios veido odos. Kitos merginos taip pat gali nenusiminti – tiesiog atsirinkite Jums tinkamiausią veido kaukę ir naudokite ją, pakaitomis su kitos paskirties veido kauke (pavyzdžiui, šaltuoju metų laiku visuomet tiks maitinančios veido kaukės). Na, o šias procedūras tiesiog namuose nesunkiai galite atlikti ir pačios – tai leis ne tik palepinti save ir savo veido odą, bet ir pagerinti jos būklę iki kito vizito pas savo kosmetologę.

payot-masks-2

 

Taigi, dabar siūlome pasisemti naudingos informacijos iš kosmetologės Jorės apie veido kaukių naudojimą:

 

Jei dar nesate išsirinkusi mėgstamos veido kaukės, mes galime pasiūlyti išmėginti prancūziškas “Payot” veido kaukes, kurios ne tik atgaivins, pamaitins, bet ir išvalys Jūsų veido odą. Voisos jos kuriamos “PAYOT Paris Institute” –  viename pirmųjų grožio institutų Europoje, kurį dar 1925 metais įkūrė prancūzė gydytoja Nadia Payot ir nuo 1927 metų buvo pradėjo leisti “Payot” kosmetikos liniją, skirtą tik grožio salonams. Daugiau nei aštuonis dešimtmečius gaminama ir plačiai naudojama veido kosmetika sukėlė perversmą kosmetikos pasaulyje, kadangi leidžia moterims atlikti grožio procedūras namuose bei pasiekti norimų rezultatų.

 

rekomenduojame