Tobula nuotakos šukuosena – patarimai, kaip ją susikurti kiekvienai!

Vestuvės – tai diena, kai viskas, atrodo, turi būti nepriekaištinga, taip pat ir nuotakos šukuosena. Tiek daug idėjų sugalvota, tiek darbo įdėta, kad net ir mažiausios detalės būtų tobulos ir negadintų nuotaikos. Laikotarpis iki vestuvių (pusė metų ir mažiau) – taip pat įdomus laikas, galima sakyti, net ir atradimų – tai yra pats tinkamiausias metas išbandyti makiažus ir šukuosenas, kad paskutiniąją dieną netaptum tokia, kokios savęs net nesapnavai. . . Šukuosena turi būti tokia, kuri pabrėžtų tai, ką turi gražiausio, tuo pačiu – kūrybinga, o svarbiausia – išliekanti iki pat vakaro neišsitaršiusi. Kaip viską susikurti ir ką būtina padaryti? Tai ir aptarsime šiame straipsnyje. 

 

nuotakos sukuosena-pagrindine

 

Kreipkis į profesionalą. Tai – nebūtinai turi būti Tavo plaukų stilistė, pas kurią/-į lankaisi jau eilę metų. Drąsiai kreipkis rekomendacijų į savo ištekėjusias drauges (jos greičiausiai žinos, į ką verta kreiptis, o į ką – ne).

Atradusi tinkamą specialistą, papasakok jam apie save, vestuvių temą (jei tokia yra), suknelę – kalbėk ir būk atvira, leisk plaukų meistrui Tave pažinti. Kodėl? Juk plaukai juk ne tik puošmena, bet ir Tavo atspindys – galbūt esi visiška patrakėlė? Tuomet Tau tikrai reikės gero plaukų fiksatoriaus, kad viskas idealiai išsilaikytų.

Turi idėją? Papasakok apie ją, tik būk itin detali, nes kiekvienas mes daug ką suprantame kitaip, bet geriausia būtų, jei parodytum konkretų rezultatą – nuotrauką. Žinoma, ji turi būti nenutolusi nuo realybės – jei turi trumpus plaukus, ilgų plaukų šukuosenos ne itin tiks. Svarbiausia, jog rastumėte sprendimą ir kartu nuspręstumėte, kas labiausiai Tau tinka. Nori trečiosios nuomonės? Keliaudama pas plaukų stilistą, kreipkis į geriausią draugę, jog ji keliautų kartu ir kritiškai viską įvertintų.

Nusifotografuok su šukuosena, visais rakursais – tiek iš priekio, tiek iš šono, o svarbiausia – iš nugaros. Vakare ar kitą dieną, galėsi pati dar kartą kitomis akimis pasižiūrėti, ar tikrai viskas idealu ir ar patinka rezultatas.

nuotakos sukuosenos - tekste

Nebijok aksesuarų – gyvename tokiais laikais, kuriais pasiūla yra labai plati ir galima tikrai rasti kažką tokio, kas tiks Tau ir netgi taps tikru įvaizdžio akcentu. Taip pat nesigėdink prisegamų plaukų – niekas net nesupras, kad jie yra, tačiau  plaukai atrodys kur kas tankesni ir bent šiek tiek ilgesni – tai bus mažoji Tavo paslaptėlė, tačiau suteikianti labai daug. Nepamiršk, jog būsi dėmesio centre!

Kai lieka kelios savaitės prieš vestuves, kreipkis į savo kirpėją ir šiek tiek pakirpk plaukus – jokių drąstiškų idėjų, tik galiukų patrumpinimas ir viskas!

nuotakos sukuosena-tekste-antra

Savaitė iki vestuvių – rask laiko pasirūpinti plaukais – palepink juos kaukėmis, aliejais, kad svarbiąją dieną plaukai būtų sveiki bei blizgantys. Leisk sau pasilepinti!

Vestuvių dieną, keliaudama pas plaukų stilistą, patikrink, ar oro prognozės nepasikeitė? Jei žada lietų, su stilistu pagalvokite iš naujo, ar verta daryti tai, ką planavote – jei ne, tuomet nebijok daryti kažką kitaip – specialistas tikrai tam pasiruošęs.

Paskutinis patarimas –  kai vyksi pas stilistą, apsirenk taip, kad vėliau galėtumei nusirengti neliesdama plaukų – tai galėtų būti marškiniai ar bet kas, kas užsisega iš priekio ar nugaros ir nereikia vilkti per galvą – juk tiek darbo įdėta, nesinori visko sugadinti.

Atrodo, jog tiek nedaug patarimų, tačiau visi jie – skirti geriausiam rezultatui gauti – negalima nei vieno praleisti – tada viskas bus tiesiog nepriekaištinga Tavo svarbiąją gyvenimo dieną.

rekomenduojame