Susipažinkite – naujosios „Real Techniques“ makiažo kempinėlės!

Jei pradėtume pristatinėti „Beauty Blender“ kempinėlę, tai nuskambėtų kiek keistokai, ar ne? Na nebent pristatymą surengtume žmonėms, kurie kelis metus buvo izoliuoti nuo likusio pasaulio. Merginos rožinį kiaušinį tiesiog dievina, o tas karštas jausmas priblėsta tik trumpam, ir tik tada kai reikia atverti piniginę bei įsigyti naują. O tą daryti tenka bent kelis kartus per metus. Puiku, jei piniginė išsipūtusi, bet kartais tenka susiveržti diržą ir pasidžiaugti, kad „Beauty Blender“ kempinėlei populiarumu nenusileidžia kiek pigesnė alternatyva – „Real Techniques Miracle Sponge“.

naujos-kempineles

„Beauty Blender“ ir „Real Techniques Miracle Sponge“ labiausiai skiriasi savo kaina, o štai dėl rezultato bei kokybės nesutaria daugybė grožio blogerių, jutūberių, bei paprastų vartotojų. Vieni mūrų stoja už BB, kiti gi sako, kad RT nenusileidžia ir net yra geresnė. Nesunkiai rasite įvairias apžvalgas bei nuomones, tačiau mes norime pasidžiaugti, kad  „Real Technique“ šeima padidėjo. Jūsų dėmesiui trys naujos kempinėlės! Gamintojai teigia, kad visos jos tinkamos naudoti tiek sudrėkintos, tiek sausos. Pastarasis būdas užtikrina idealų maskavimą.

 

Pirmoji – „Mini Eraser Sponges“

 

 

Tai mažytės dvynukės, kurios savo forma labai primena originalią „Miracle Sponge“: turi smaigalį, bei nusklembtą plokštumą. Tik naujokės yra gerokai mažesnės. Lygus kraštas idealus tvarkant nubyrėjusius šešėlius, na o apvalioji pusė bus nepamainoma išskirstant skaistalų ir kitų priemonių perteklių.

Vėl gi, daugiau sužinosite pasižiūrėję šį vaizdelį:

 

Antroji naujokė – „ Miracle Sculpting Sponge“

 

Ši kempinėlė yra pačios neįprasčiausios formos. Ji turi 6 skirtingus paviršius idealiai tinkamus kontūravimo produktų dengimui bei retušavimui. Kempinėlė sudartyta tarsi iš dviejų skirtingo dydžio galvų. Didesnė skirta kontūravimo priemonėms padengti, o mažesnė – šviesą atspindinčioms priemonėms. Abi „galvos“ turi po nukirstą paviršių, jais bus patogu kontūruoti nosį bei kaktą.

Plačiau susipažinkite filmuke:


Trečiasis šeimą papildęs narys – „Miracle Diamond Sponge“

Sako, deimantai yra geriausi merginų draugai, tad gal ir su šiuo susibičiuliausime? Deimanto formos kempinėlė turi 13 taškų, kuriuos galima išnaudoti tepant kreminę pudrą, skaistalus, šviesą atspindinčias priemones, net šešėlius. Ką tik įmanoma dar sugalvoti, tą ir galima tepti! Plati deimanto viršutinė briauna patogi dengti didelius veido plotus, pvz skruostus, taip pat juos kontūruoti. Siauresni šonai tiks gražinti nosytę, o smaigalys tarnaus tose vietose, kuriose reikia precizikos, pvz maskuojant paakius.

Plačiau apie panaudojimo galimybės sužinosite pažiūrėję gamintojų filmuką:

Taigi, mielosios, kurią kempinėlę rinksitės jūs? Sunkus klausimas, nes mes norime visų!