Idėja vestuvinei šukuosenai, kurią itin paprasta išpildyti!

Pavasaris – pats metas ieškoti ir semtis idėjų artėjančiai gražiausiai šventei – tai, kurios metu būsi dėmesio centre, tad viskas turi būti idealu, tačiau svarbiausia – būsimo vyro akyse turi būti ta vienintelė, kurią jis matys. Šiandien norime pasiūlyti vieną idėją vestuvinei šukuosenai, kad drąsiai galėtumei ją išbandyti ir pasipuošti tą dieną, kuomet prieš visus ištarsi “taip”. Pažadame, jog bus nesunku!

nesudetinga-sukuosena-vestuvems-pagr

Keletas patarimų prieš svarbiąją dieną, kad plaukai būtų idealiausios būklės:

  • Kirpk plaukus likus kelioms savaitėms iki vestuvių – atsikratyk išsišakojusių galiukų, sulygink juos. Dažyk plaukus likus daugiausiai savaitei iki šventės – dažymo metu plaukai truputėlį nukenkia ir išsausėja, tad svarbu, jog būtų laiko viską atstatyti į vietas – rekomenduojame apsilankyti pas specialistą, kuris puikiai susitvarkys su dažymo užduotimi;
  • stenkis kuo dažniau palepinti plaukus kaukėmis, jei gali, palik jas ir per naktį, jog dar geriau įsigertų ir suteiktų iš karto matomą rezultatą;
  • vestuvių rytą naudokis geriausiomis turimomis priemonėmis – tomis, kurios plaukus paliks švelnius, sveikai atrodančius bei glotnius, o jei turi ką paslėpti ar nori, kad jie atrodytų tiesiog idealiai – naudok GHD “Smooth and Finish” serumą – užteks vos kelių lašų.

Keliaukime prie šukuosenos kūrimo – užtruksi ne daugiau, nei 20 minučių!

 

Pirmasis žingsnis – susiskirstyk plaukus į sekcijas: sukelk plaukus nuo maždaug vidurio galvos į viršų, palik apatinius kaboti laisvai. Įkaitinusi GHD Platinum styler, pradėk sukti plaukus – paimk vieną sruogą ir ją suėmusi nuo pat šaknų su įtaisu, apsuk jį 360 laipsnių. Kuomet apsukai, lėtai trauk žemyn aparatą iki pat plaukų galiukų. Kuo lėčiau keliausi žemyn, tuo tvirtesnė ir griežtesnių formų bus garbana.

sukuosenos-kurimas-pirmas-etapas-tekste

Antrasis žingsnis – garbanodama šiuo būdu ir vis keisdama sukimo kryptį (vieną kartą į kairę, kitą kartą į dešinę, apsukant 360 laipsnių kampu), taip sukursi didesnę apimtį. Pagriebk atskiras garbanas ir kiekvieną iš jų su šukomis prie pat šaknų lengvai pašukuok į viršų – taip sukursi dar daugiau apimties ir bus lengviau viską supinti. Sugarbanojusi visus plaukus, ir artėdama prie veido, vėl pakeisk sukimo kryptį – plaukai turi būti sukami nuo veido.

Trečiasis žingsnis – pabaigusi garbanoti visus plaukus, lengvai perbrauk per juos su pirštais, lengvai padarkydama ir išsklaidydama garbanas. Perskirk plaukus, juos perkeldama ant šono, o viršutiniuosius plaukus susegdama.

sukuosenos-kurimas-pradinis-etapas-tekste

Ketvirtasis žingsnis – plaukus suskirstyk į keturias dalis – sruogą, esančią prie kairiosios ausies ir sruogą, esančią prie dešiniosios, suimk kartu, o viduriniąją sruogą ir pirmąją sruogą, esančią prie veido, palik kaboti laisvai. Suimtus plaukus, surišk permatoma gumele ir paėmusi surištą uodegą, perskirk per vidurį ją pirštu ir švelniai persuk plaukus aplink ją, kad gautusi išvirkščia.

Penktasis žingsnis – paleisk plaukus, kurie buvo sukelti prie viršugalvio ir perkelk juos į pasirinktąją pusę, kurioje darai šukuoseną – viską sutvirtink segtukais – stenkis juos parinkti pagal savo plaukų spalvą – jei esi šviesiaplaukė, nenaudok juodų, jei esi tamsiamplaukė – nenaudok auksinių ir t.t.

sukuosenos-kurimas-galutinis-tekste

Šeštasis žingsnis – tvirtindama plaukus segtukais, palik keletą laisvų sruogų prie veido. Plaukus, likusius prie veido, patrauk arčiau supintų plaukų ir sutvirtink juos segtukais, kad neišsipintų, tačiau to nedaryk stipriai – sutvirtindama leisk plaukams kaboti, jog neprarastum apimties. Galiausiai, užbaik šukuoseną sutvirtindama ją plaukų laku. Naudok stiprios fiksacijos, kad išlaikytų iki pat vakaro.

Viskas! Graži, neatimanti daug laiko ir paprasta padaryti, tačiau įspūdinga šukuosena, kuri nepaliks abejingų ir išliks iki pat vakaro.

rekomenduojame