Kuo toks išskirtinis „Tangle Teezer“ šepetys plaukams?

Problemos su plaukų iššukavimu ir šakojimusi turbūt pažįstamos kiekvienai merginai. Ieškančioms efektyvaus sprendimo, TANGLE TEEZER šepetys, neseniai pasirodęs rinkoje, tapo tikru išsigelbėjimu. Tačiau informacijos trūksta ir merginoms nuolat kyla klausimas, kuo, atrodytų, paprastas šepetėlis gali išsiskirti?

Tangle Teezer

Esate patyrusios tą jausmą, kai išplautų plaukų nepavyksta iššukuoti taip, kad akyse nesikauptų ašaros? Turbūt tuomet ne kartą teko raudonuoti kirpėjo kėdėje, kai šiam norint pakirpti galiukus dar tenka kaip reikiant padirbėti norint sulyginti, atrodo, Jūsų neseniai pašukuotus plaukus. Plaukų vėlimasis yra visoms planetos moterims pažįstama problema, todėl kosmetikos ir grožio priemonių kūrėjai prieš kelis metus pristatė naujovę rinkai – „Tangle Teezer“ šepetį besiveliantiems plaukams.

Įvairių tipų plaukams tinkantis šepetys vos po vieno ar dviejų brūkštelėjimu gali sulyginti net labiausiai veltis linkusius plaukus.

Kuo pasižymi „Tangle Teezer“ šepetys? Tai specialiai plaukų iššūkavimui skirtas įrankis. Įvairių tipų plaukams tinkantis šepetys vos po vieno ar dviejų brūkštelėjimu gali sulyginti net labiausiai veltis linkusius plaukus. Be to, tokio tipo šepetys nedrasko plaukų ir jie ima mažiau skilinėti.

Kokia jo paslaptis? Itin minkšti nailoniniai šereliai ir aliejus, kuriuo prisotinta šukavimui skirta dalis. Todėl naudojant šio tipo šepečius plaukai tampa lygesni, tiesesni, ilgainiui ima mažiau veltis. Šepetys pasiekia ir šukuoja juos nuo pat šaknų iki galiukų. Šiuo šepečiu galite šukuotis Jums patogiu metu: ką tik po vonios arba tiesiog duše.

Manote, kad ir Jums laikas senąjį šepetį pakeisti nauju? „Tangle Teezer“ pasirinkimas itin platus.

  • Klasikinis juodas delne telpantis „Tangle Teezer Compact Styler Shaun The Sheep“ šepetys.
  • Išgaubtos formos priemonėms paskirstyti pritaikytas šepetys Aqua Splash Black Pearl.
  • Mergaitiškas vaikų plaukeliams tinkantis žaismingas pasirinkimas – Magic Flowerpot Princess Pink.

„Tangle“ Teezer šepečiai yra laikomi profesionaliomis priemonėmis, galinčiomis pasigirti „Cosmopolitan“ bei BAZAAR apdovanojimais. Palyginti su įprastu šepečiu, tai tiesiog atgaiva Jūsų plaukams ir galvos odai, mat šis šepetys ne tik šukuoja, bet ir masažuoja galvą, taip pabudindamas plaukų svogūnėlius ir paskatindamas plaukus greičiau augti. Pamirškite skausmą ir pešimą su „Tangle Teezer“!

rekomenduojame