Kuo skiriasi šampūnas dažytiems plaukams nuo paprasto

Kartais ne visoms merginoms atrodo, kad šampūnas dažytiems plaukams yra efektyvus ir reikalingas. Dažniausiai net ir po dažymo naudojame įprastą produktą, pačiuptą prekybos centro lentynoje. Šiandien pateikiame kelis faktus, kodėl toks plaukų priežiūros būdas nėra pats tinkamiausias dažytiems plaukams.

sampunas dazytimes plaukams

Specialistų teigimu, plaukus dažyti yra normalu tai darant reguliariai. Jei dažai yra kokybiški, o plaukų priežiūra po dažymo yra atitinkama, tai plaukų dažymas turėtų būti kartojamas kas 3-6 mėnesius.

Deja, dažnai pas kirpėjas ateina moterys, linkusios manyti, kad nuo jų plaukų dažai lengvai nusiplauna ir dažyti tenka kelis kartus dažniau. Gal ir Jums taip yra nutikę?? Greičiausiai todėl, kad naudojate netinkamas priemones.

Renkatės įprastas priemones, plaukai gali greičiau prarasti spalvą.

Šampūnas dažytiems plaukams – viena svarbiausių priemonių, kurią turėtumėte naudoti po plaukų dažymo. Būtent dėl to, kad renkatės įprastas priemones, plaukai gali greičiau  prarasti spalvą. Rinktis specialiai dažytiems plaukams skirtą šampūną yra kelios nenuginčijamos priežastys.

  • Plaukai ilgiau išlaiko dažų pigmentą ir jų spalva nesikeičia po kiekvieno plovimo.
  • Šampūnas dažytiems plaukams maitina plaukus ir suteikia jiems daugiau reikalingų medžiagų.
  • Dažyti plaukai – pažeisti plaukai, todėl juos reikia nuolat maitinti. To paprastas šampūnas nedaro.
  • Šampūnai dažytiems plaukams suskirstyti į tuos, kurie skirti šviesiems ir tuos, kurie tinka tamsiems plaukams. Jų sudėtyje yra tam tikros medžiagos, kurios reikalingos skirtingų spalvų plaukams.
  • Jei dažytus plaukus plaunate įprastu šampūnu, rizikuojate ne tik plaukų spalva, bet ir jų sveikatos būkle, plaukai gali tapti nušiurę, prarasti gyvybingumą.

Geriausiai, jei šampūną po dažymo naudosite pagal profesionalo patarimus. O į porą šampūnui geriausiai pagriebti ir Jūsų plaukų spalvai tinkantį kondicionierių dažytiems plaukams. Pamirškite prekybos centrų gaminius, skirtus visiems. Dažniausiai tai, kas pritaikyta visiems, netinka niekam. Nerizikuokite savo išvaizda ir plaukų sveikata, rinkitės profesionalius gaminius ir džiaukitės sveikais bei sodriais plaukais.

rekomenduojame