Šventinio manikiūro idėjos

Kalėdinės nuotaikos jau siaučia daugelio mūsų, panelių ir moterų, širdyse. Tačiau svarbu pasirūpinti ne tik dovanomis – būtina kiekvienai pasidomėti, kokios gi karščiausios šventinio manikiūro tendencijos šėlioja šį gruodį ir likusią žiemą visame pasaulyje. Kuri iš mūsų nenori pasipuikuoti gražiu, stilingu ir efektingu manikiūru per kalėdinį ar naujametinį vakarėlį?

Pagrindinės tendencijos

 

Viena iš pagrindinių manikiūro tendencijų – natūralumas, ypač kalbant apie nagų formą.  Labai ilgi ir nenatūraliai aštrūs nagai – jau atgyvena, tad pamirškite tai. Šiuo metu pasaulyje ant bangos ovali nagų forma ir 5 mm neviršijantis laisvas nago kraštelis (baltas paaugęs nago lopinėlis).

nagu forma Nuotr. iš Pinterest, essie.com

 

Be konkurencijos gražių nagų pasaulyje dominuos visi raudonos, oranžinės ir net geltonos atspalviai. Tad jei šventiniame vakarėlyje norite sužibėti itin ryškiomis spalvomis, rinkitės iš ką tik išvardytųjų.

Savo pozicijų neužleidžia ir aristokratiškoji marsala – spalva Nr. 1 šių metų mados pasaulyje. Tačiau nepamirškite – nagų spalva turi harmoningai derėti su jūsų pasirinktu įvaizdžiu. Žaliems, mėlyniems ir violetiniams atspalviams sakome „taip“. Tad nežabokite savęs ieškodamos originalių idėjų šventiniam stilingam manikiūrui!

marsala Nuotr. iš Pinterest

 

Kalėdų ir žiemos simbolika

 

Be eglučių, snaigių, Kalėdų Senelio, senio besmegenio, balionų, girliandų, elniukų ir kitos kalėdinės / žiemos simbolikos neįsivaizduojamas šventinis manikiūras. Šiuo atveju į pagalbą jums atskubės nagų dailė, be kurios sunkiai pavyktų pasiekti trokštamo rezultato. Taip pat populiarūs raudoni ir balti įmantrūs paraitymai, raudonos ir žalios juostelės, kalėdiniai žaisliukai. Pamatysite, net elementarus su žiemos ar Kalėdų simbolika susijęs piešinys ant jūsų nagų akimirksniu pakels jums nuotaiką ir padarys jus kieta stileiva.

kaledine simbolika Nuotr. iš Pinterest

Beje, iš išvardytos simbolikos itin norėtųsi išskirti snaiges. Pasak žymių nagų dailės meistrų, snaigių motyvas 2016-ųjų šventiniame manikiūre –madingiausias. Baltos snaigės tamsiame fone, viena snaigė ant bevardžio piršto, įvairiaspalvės snaigės baltame fone…  Žodžiu, nežabokite savo fantazijos ir būkite labai stilingos nagus papuošusios ne bet kuo, o būtent snaigėmis!

 

Naujametinis prancūziškas manikiūras

 

Žinoma, nederėtų pamiršti ir klasikos – prancūziško manikiūro. Tačiau šįsyk naujausi mados vėjai šventėms jį siūlo kitokį nei esame pratusios. Pasak žymių įvaizdžio stilistų, artėjant didžiausioms metų šventėms, išmušo laikas sudrebinti prancūziško manikiūro pamatus. Pamirškite baltus nagų galiukus ir pastelinį / bespalvį nagų laką. Metas kardinalioms stilingoms permainoms! Tarkime, vietoj įprasto šviesaus lako pasirinkite tamsų toną, o nagų galiukus pagražinkite matiniu nagų laku arba atvirkščiai – matinis nagų lako pagrindas ir žėrintys nagų galiukai. Drąsiai galite naudoti blizgias medžiagas ar originaliai apipavidalinti nagų kraštus, žaiskite sodriomis, kontrastingomis spalvomis.

prancuziskas manikiuras Nuotr. iš Pinterest, Opi.

 

Nagų antspaudai – neišpasakytam nagų grožiui sukurti

 

Šventinio manikiūro idėjos: subtilūs raštai, dailūs piešiniai… Ne visuomet šiuos įstabius reginiusant nago nupiešia meniška nagų meistro ranka. 2016-ųjų žiemos nagų pasaulio naujovės neįsivaizduojamos be nagų antspaudų. Vienas spaudas – štai ir jūsų nagas papuoštas! Šiai grožio tendencijai neabejingos tokios garsenybės kaip Rihanna, Katy Perry, ekscentriškoji Lady Gaga, Justino Bieberio dainų įkvėpėja Selena Gomez.

antspaudai Nuotr. iš Pinterest

Nagų antspaudų pasirinkimas išties platus, tad prieš tapdamos stilingų nagų savininkėmis nuosekliai apgalvokite, kokie antspaudai sustiprins jūsų šventinį įvaizdį.

 

Dėmesio! Kaspinėliai

 

Minėjome, kad snaigių motyvas šį grožio sezoną kaip niekada populiarus visame pasaulyje, tačiau… jam sparčiai ant kulnų mina ne kas kita, o kaspinėliai. Nuostabiai ir prašmatniai atrodo manikiūras, kai jį puošia dailiai išpieštas kaspinas ar kaspinėliai. Šventinei nuotaikai sukurti mados guru siūlo nepamiršti blizgių medžiagų. Jūsų pirštai – lyg išgražintos dovanėlės! Argi neįspūdinga?..

kaspineliai Nuotr. iš Pinterest

 

Ekstravagancijos dvelksmas – nėriniai ant nagų

 

Dar vienas iš šventinio manikiūro topų nagų manikiūras su nėriniais. Taip, skamba kiek neįprastai, bet taip išgražintos rankos, pasak profesionalių manikiūrininkų, atrodo nuostabiai ir prabangiai. Tai ne tik originalu, bet ir ekstravagantiškai gražu. Šiam įspūdingam manikiūrui sukurti reikia nepaprastai daug kruopštumo, kantrybės ir, žinoma, pasiieškoti gražių medžiagų atraižėlių.

neriniai Nuotr. iš Pinterest

 

Ne tik nagų lakas…

 

Kai mintyse kurpsite planą, kaip turėtumėte atrodyti per kalėdinį ar Naujųjų vakarėlį, nepamirškite, jog egzistuoja įvairių rūšių lakų ir kitų dalykų, galinčių jūsų nagus paversti stulbinamais ir įspūdingais. Pavyzdžiui, šventiniam manikiūrui idealiai tiktų nagai, papuošti aksomu arba „žole“. Kad pavyktų sukurti pūkuotų nagų efektą, ant ką tik nulakuotų nagų pažerkite pūkelių, tiksliau – smulkiai supjaustytos viskozės siūlelių. Dėl skirtingo jų ilgio ant jūsų nagų galima imituoti aksomą ar net vilną. Įspūdinga, ar ne? O kur dar blizgūs įvairiaspalviai akmenėliai, akrilo dažai, dulkelės, maži papuošalai, kristalai, folijos, lipdukai…

more Nuotr. iš Pinterest

Galimybės sukurti įstabų ir madingą šventinį manikiūrą – beribės, tačiau svarbiausia – nepraraskite saiko, atsižvelkite į spalvų dermę ir paisykite karščiausių šventinio manikiūro tendencijų.