Gabrielė išbandė baking’o techniką su W7 Banana Dreams

Po mūsų straipsnio apie baking’ą susidomėjimas Banana Dreams pudra buvo didžiulis – per naktį ji tapo mūsų perkamiausia prekes, bent laikinai aplenkusia net Mary Lou Manizer ar Sleek lūpų kremus. Nusprendėme, kad užsieniečių atsiliepimų negana, davėme šią priemonę vizažistei ir kosmetologei Gabrielei Levickaitei, kuri ištestavo ant keletos modelių ir parašė savo atsiliepimą. 

Gabrielės Leviskaitės modelis Laura Gabrielės Leviskaitės modelis Laura

“Iš tiesų W7 kosmetika turi vienas geriausių brangesnių priemonių alternatyvas ir puikiai atlieka savo funkciją. Banana Dreams labai primena Ben Nye Banana Powder, gelsvas atspalvis neutralizuoja odos trūkumus, prisipudruoja gerai ir nesubėga į raukšles.

O kas svarbiausia, fotografuojant su blykste, paakiai neatrodo dirbtinai iššviesinti.

Baking’o technika su Banana Dreams taip pat tinka ypač tamsiems paakiams. Tiesa, prieš naudojant, svarbiausia po apačia dėti oranžinį maskuoklį, tada aplikuoti šiek tiek šviesesnį nei veido spalva, viska gerai paskirstyti makiažo kempinėle ir uždėti Banana Dreams baking’o etapui. Ją palaikyti ant veido apie 5-10 minučių ir pašalinti didesniu šepetėliu.

Taip pat noriu paminėti, kad kai kuriomis baking’o pudromis buvau labai nusivylusi, nes ilgiau palaikius lieka ruožai ar nelygiai nusivalo, su šia pudra nesusidūriau su tokia problema. Taigi, manau ir Jums nekils problemų stengiantis pašalinti perteklių, svarbu naudokite kokybišką makiažo šepetėlį.

Gabrielės Levickaitės modelis Evelina Gabrielės Levickaitės modelis Evelina

Su šio prekinio ženklo priemone atliktas ir strobingas (modeliui Evelinai), W7 turi puikių highliterių, kurie priverčia mano kitus mėgiamus įšviesintojus padėti į šoną. Priemonė puikiai blizga, labai natūraliai atrodo, nesivelia, tolygiai dengiasi. Tiesa, įdegusioms merginoms kiek per šviesus, geriausia naudoti šviesiaus – vidutinio gymio merginoms,nes atspalvis nėra visiškai auksinis,labiau šampaninis su šviesesnėm dalelėmis. Tek skystas highliteris, tiek šitas sausas tikrai tik pradžiamokslėms ir pažengusioms, kurios nori įsigyti tobulas priemones pigiau.”

Su vizažiste Gabiele galite susisiekti per jos Facebook puslapį čia >>