Veido odos priežiūra pavasarį

Nors pažvelgus į termometrą, kartais gal ir pasimiršta, tačiau reikia pripažinti, jog atėjo pavasaris. Pavasaris – ne tik spintoje, bet ir įsisukęs į kosmetinę, nagų lakavimo tendencijas ir netgi į odos priežiūros rutiną. Tiesa, nemažai merginų pamiršta, jog atėjus pavasariui būtina atitinkamai keisti ir savo odos priežiūros režimą, o paprastus būdus, kaip tai padaryti, apžvelgsime šiame straipsnyje.

odos-prieziura-pavasari-pagrindine

Drėkinkite odą

 

Pirmasis patarimas, kurį privalu prisiminti pavasarį – nepamirškite drėkinti savo odos, kuri per žiemą dėl drastiškų temperatūrų pokyčių lauke ir patalpose, spėjo išsausėti. Tačiau kokių savybių turėtumėte ieškoti priemonėje, kuri gelbsti tokioje situacijoje – t.y., drėkinamąjame kreme? Ieškokite tokių ingredientų, kurie ne tik drėkina, bet ir apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio – pavasario saulės, vėjo, šalčio, kurie gali būti tikrai žalingi. Priemonės, kurių sudėtyje yra augalinių aliejų, vitamino E, glicolio rūgšties, veikia kaip emolientai, kurie puikiai drėkina ir maitina drėgmės ištroškusią odą pavasarį.

Valykite ir švelniai šveiskite odą

Odos valymas yra būtinas visais metų laikais. Pavasaris – ne išimtis, kadangi būtina pašalinti išsausėjusios, net pleiskanojančios odos dalis, o tam puikiai tiks valymas, derinamas su švelniu šveitimu. Kai ieškosite tinkamiausios šveitimo priemonės, atkreipkite dėmesį į tai, jog jos sudėtyje nebūtų Jūsų odą galinčių suerzinti elementų – pavyzdžiui, riešutų kevalų ar abrikosų kauliukų, kurie gali suveikti ne tik kaip gana stiprios (ir natūralios!) šveitimo priemonės, bet ir alergenai. Tokiu atveju, net ir norėdamos gero – puoselėti savo pavasariškai jautrią odą, galite ją gana stipriai suerzinti. Geriau ieškokite tokių universalių ingredientų, kaip rudasis cukrus ar beta hidroksi rūgštys ir šveiskite tokia priemone odą kartą ar du per savaitę (priklausomai nuo poreikio). Tuo tarpu odos valymas turėtų vykti žymiai dažniau nei šveitimas – bent du kartus per dieną (ryte ir vakare), dėl šios priežasties taip pat naudokite švelnios sudėties priemonę, kad Jūsų oda nebūtų suerzinta.

veido-valymas

Naudokite priemonę nuo saulės

Nesvarbu, žiema, ruduo, vasara ar… pavasaris, naudoti apsauginę priemonę nuo saulės yra privaloma, kadangi saulė ir jos daromas poveikis Jūsų odai išlieka visus metus. Pasirinkite tinkamas priemones veidui ir kūnui, atsižvelgiant į savo odos tipą, ir galėsitės džiaugtis puikiai atrodančia oda, apsaugota nuo žalingo aplinkos poveikio. Tiesa, nevertėtų naudoti tos pačios priemonės veidui ir kūnui, kadangi skirtingos kūno dalys susiduria su skirtingu saulės poveikiu, todėl vienoms, pavyzdžiui, veidui, gali prireikti stipresnių nei toms, kurios pavasarį dar būna uždengtos (rankoms, kojoms). Taip pat patariama, atkreipti dėmesį į priemones, kurių sudėtyje yra natūralių ingredientų, naudingų Jūsų organizmui ir kurie ne taip stipriai reaguoja su oda, bet priešingai – padeda ją puoselėti.

Taigi, tikimės, jog šie keli patarimai padės Jums pasirūpinti savo oda po ilgos žiemos, kai išlenda pirmoji saulė ir pamažu darosi vis šilčiau…

Patarimai parengti, remiantis stylecaster.com.

rekomenduojame