Ar jums tikrai reikalingas veido valymo prietaisas?

Svarstote, ar jums reikalingas veido valymo prietaisas? Oda yra didžiausias žmogaus organas ir ją turime tik vieną. Oda, o ypač veido, visada byloja apie mūsų amžių, gyvenimo būdą, mitybos įpročius, todėl ji reikalauja išskirtinio dėmesio.  Daugelis merginų bei moterų dažnai mėgsta atsiliepimų apie produktus bei grožio patarimų ieškoti forumuose, todėl pasidomėjome, kas ten rašoma. Radome daugybę patarimų apie tai, kaip namuose pasigaminti savo veido odos šveitiklį ar veido kaukę, naudojant tik kosmetines servetėles ir žalią kiaušinį. 

skin-care-home-remedies

Kol kartais liaudies medicina gali būti naudinga, rankų pirštai bei kavos tirščiai tikrai nėra pats geriausias pasirinkimas. Pinigai, išleisti aukščiausios kokybės bei visame pasaulyje pripažintų gamintojų odos priežiūros priemonėms nėra iššvaistyti veltui! FOREO  siūlo Jums prietaisus bei prausiklius, kurie pagerina bendrą odos būklę ir stabdo senėjimą. Kol trūksta informacijos apie konkrečius produktus, sunku patikėti, ką iš tiesų gali šiuolaikinės technologijos.

Kaip veikia FOREO LUNA veido valymo prietaisai?
FOREO LUNA 2 pulsuoja 8000 kartų per minutę, todėl švelnūs silikoniniai šereliai atkemša poras, nuo odos pašalina nešvarumus, negyvas ląsteles, sebumo perteklių ir valo odą giliau nei tai gali padaryti pirštai ar šveitikliai, turintys šiurkščių dalelių, kurios odą tik žaloja. Priešingai nei kitų prietaisų nailoniniai šereliai, silikoniniai šereliai nesuteikia galimybės veistis mikrobams ir yra net 35 kartus higieniškesni už savo konkurentus, todėl oda iš tiesų nuvaloma, o ne padengiama bakterijomis. Taip yra dėl to, kad FOREO prietaisai yra atsparūs vandeniui bei lengvai valomi.

FOREO newest presentation-10
Kaip naudoti FOREO LUNA prietaisus?
FOREO LUNA 2 bei FOREO LUNA mini 2 yra novatoriški veido valymo prietaisai, kuriuos itin paprasta naudoti, o efektą gali paliudyti kiekviena išbandžiusi. Veidą šveičiant kavos tirščiais, lygiai taip pat kaip naudojant veido valymo prietaisus, odą pažeisti yra labai lengva, bet būtent dėl to šiuose prietaisuose yra įmontuotas laikmatis, kuris praneša, kada reikia pereiti prie kitos veido zonos. Rekomenduojama naudoti kartu su prausikliu, neturinčiu kietų dalelių bei tinkančiu kasdieniam naudojimui.

Kaip išsirinkti?
FOREO LUNA 2 galima rinktis iš 4 skirtingų prietaisų, nes kiekvieno šereliai yra pritaikyti skirtingo tipo odai. Taigi, nesvarbu, ar jūsų oda mišri, riebi, jautri ar normali, nes tikrai rasite sau tinkamą aparatą. FOREO LUNA mini 2 yra kiek mažesnis ir jį jau galima rinktis iš skirtingų ryškių spalvų neatsižvelgiant į odos tipą, nes pats prietaisas yra universalus – turi 3 sritis su skirtingais šereliais ir tinka visų tipų odai.


REKOMENDUOJAME