Profesionalams: ką pasirinkti – garbanojimo žnyples ar lazdelę?

Norite pradėti dirbti grožio industrijoje, o plaukų stilisto darbas atrodo tikras pašaukimas? Prieš žengiant į rinką ne pro šalį išmanyti paprastą taisyklę – profesionalu tampama tik tuomet, kai kokybiški darbai kalba patys už save, o nuolatinių klientų sąrašas vis plečiasi. Kodėl vieni stilistai tai pasiekia, kiti ne?

kirpykla

GHD – siūlo platų plaukų formavimo priemonių ir prietaisų pasirinkimą, tai ne tik leidžia pasiekti geriausių rezultatų, bet ir skatina eksperimentuoti, tobulėti.

Viena pagrindinių priežasčių – naudojami prietaisai ir priemonės. GHD – profesionalių plaukų stilistų vizitinė kortelė – siūlo platų plaukų formavimo priemonių ir prietaisų pasirinkimą, tai ne tik leidžia pasiekti geriausių rezultatų, bet ir skatina eksperimentuoti, tobulėti. Kasmet rinkai pasiūlomi nauji sprendimai grožio meistrus skatina vėl atrasti kažką naujo. Vienas populiariausių plaukų stilisto darbo prietaisų – plaukų garbanojimo žnyplės arba lazdelės. Ieškantiems kažko unikalaus ir efektyvaus GHD kolekcijoje, norime pateikti keletą paprastų patarimų.

Žnyplės ar lazdelė?

Dažnai plaukų stilistai bando atsakyti į klausimą, kokį prietaisą geriau darbui įsigyti: garbanojimo žnyples ar lazdelę? Abu šie prietaisai turi savo privalumų. Mes siūlome plaukų stilistams pamiršti dvejones ir pasirūpinti abejomis priemonėmis. Tiek žnyplės, tiek lazdelės yra puikus prietaisas plaukų garbanojimui, tačiau abu gali būti naudojami formuojant skirtingas šukuosenas. Svarbiausia, išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius produktus. Pagal garbanų tipą GHD skirsto žnyples į kelis populiariausius tipus:

  1. GHD Classic Curl tong klasikinėms garbanoms.
  2. GHD Creative Curl wand sukurti kūrybiškas bangas.
  3. GHD Classic Wave wand klasikinėms bangoms kurti.
  4. GHD Soft Curl tong didelėms ir standžioms garbanoms.

Į ką atkreipti dėmesį?

Renkantis darbo įrankį, tokį kaip garbanojimo žnyplės ar lazdelė, reikia nemažai išmanyti apie savo darbą ir jo specifiką. Štai į ką derėtų atkreipti dėmesį:

  • Tri-zone™ technologiją, todėl naudoja vienodą temperatūrą garbanojant plaukus.
  • Keramikinį skluoksnį – tai geriausias pasirinkimas garbanojimui.
  • Itin svarbu patogus indikatorius ir profesionaliai ilgas maitinimo laidas.
  • Daug patogumo suteikia nekaistantis galiukas, lengviau laikyti plaukus.
  • Automatinis snaudimo ir išsijungimo rėžimas.
  • Prietaisai turi turėti nekaistančias rankenas.

rekomenduojame