Populiariausios šukuosenos šį rudenį

Nesvarbu, ar esate trumpaplaukės, ar vidutinio ilgio plaukų savininkės, jūs irgi drąsiai galite pinti kasas. Taip taip, kasas! Nemanykite, kad tai tik ilgaplaukių privilegija. Pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjusi kasų pynimo meistrystė pralaužė visus ledus – profesionalūs kirpėjai ir stilistai siūlo aibes iš kasų sukurtų šukuosenų ne tik toms, kurių plaukai siekia liemenį…

sukuosenos

Žymiausi pasaulyje grožio žurnalai ir mados portalai lyg susitarę eskaluoja, kad jau ne vienerius metus iš plaukų supinta kasa yra viena stilingiausių ir populiariausių šukuosenų. Turbūt jau vartydamos glamūrinius žurnalus ar skaitydamos pasaulyje pripažintus mados tinklaraščius atkreipėte dėmesį, kiek nepaprastai daug įvairių šukuosenų galima sukurti tiesiog iš vienos ar daugiau kasų. Šiuo atveju kasų pynimui neegzistuoja jokie fantaziją ribojantys rėmai. Taigi, mielosios, įsidėmėkite, kad ir ne už kalnų pasirodysiantį rudenį bei žiemą kasos, pasak pasaulinį pripažinimą pelniusių kirpėjų-meistrų, vis dar bus ant bangos. Pasak jų, šiuolaikiniame mados pasaulyje kasa (-os) – ne tik labai moteriška, bet ir madinga šukuosena. Kasos pabrėžia moters individualumą ir nepagaili jos įvaizdžiui šarmo bei išraiškingumo. Tad jei jums dar nepabodo kasų pynimas, galite būti ramios, kad šiuos įgūdžius galėsite lavinti ir 2016-aisiais.

Jau kelerius metus kasų pynimas viešpatauja mados pasaulyje. Kaip ir 2014-aisiais, taip ir šiais, ir 2016 m. dominuos kasa, kuri atrodo supinta tarsi paskubomis, netvarkingai.

Stilistų teigimu, grožio pasaulyje karaliauja plaukų kasa, kuri neva supinta atsainiai. Paprastas jos supynimas – tai tik iliuzija. Kodėl? Mat norėdamos supinti tą stilingą ir à la ištaršytą, „netvarkingą“ kasą, būtina žinoti visas kirpėjo meistrystės paslaptis. Ei, tik neskubėkite nukabinti nosies! Šį tikslą gali pasiekti kone kiekviena dailiosios lyties atstovė. Pasak profesionalių kirpėjų, kasų pynimui itin svarbi pačių plaukų būklė. Tad jei jūsų plaukai pažeisti, atrodo nualinti, šakojasi, rekomenduojame pagydyti juos keratinu. Vos po vienos procedūros jūsų plaukai taps švelnūs, blizgūs ir bet koks neatsargus pynimo veiksmas nesugadins jūsų šukuosenos.

 

hair_stlyes™

A photo posted by Hair Styles (@hair_stlyes) on

 

Šių metų hitas yra ne tik minėtoji „netvarkingai“ supinta kasa. Dabar pasaulio moterys dažnai miklina pirštus pindamos ne bet kokią, o prancūzišką kasą. Anksčiau ji buvo pinama klasikiniu būdu – kasa tvirtai priglusdavo prie galvos. Tačiau pastaruoju metu žymūs stilistai nusprendė nebepaisyti tokios griežtos formos ir nutarė duoti valios fantazijai bei originalumui. Taigi dabar nemažai pasaulio merginų ir moterų pirmenybę teikia kiek pakoreguotai prancūziškai kasai: atsirado sudėtingesnių plaukų pynimų, įvairiausių geometrinių zigzagų ir net spiralių.

 

Perfect, who agree?💕😍🙌🏼 Via @erin.elizabetth

A photo posted by HAIRSTYLES (@hairstyles) on

hair_stlyes™

A photo posted by Hair Styles (@hair_stlyes) on

 

Beje, jei norite romantikos prieskonio ar šiek tiek koketiškumo, kasą galite papuošti įpindamos juostelę ar įsmeigdamos kelis smulkius gėlių žiedelius.

rekomenduojame