Makiažo idėjos Valentino dienai: švytėk kaip niekada!

Atrodo, vos tik atšventėme Naujuosiuos metus, o žiūrėk – jau ir Valentino diena ant nosies! Atsimenu laikus, kai didžiausia meilės dienos puošmena buvo raudonomis širdelėmis apklijuotas veidas. Kuo daugiau – tuo geriau! Dabar, nors ir suaugome, o žaismingas širdeles pakeitė raudonos lūpos, Valentino dienos makiažas tikrai neturi būti nuobodus! Jei vis dar ieškai idėjų, kokį įvaizdį susikurti romantiškam vakarui, skaityk toliau!

1Raudonos kaip vyšnios
Kai pagalvoju apie Valentino dienos makiažą, pirmas dalykas iškylantis galvoje – raudonos it vyšnios lūpos. Žinoma, jei mylimasis meilės dienos pasimatymui tau yra pažadėjęs ekstremalias pramogas, jį reikėtų palikti namuose, bet visais kitais atvejais raudoni lūpų dažai labai tinka tokiai šventei. Tobulam makiažui sukurti nepamiršk lūpų kontūro pieštuko, kuris išlaikys lūpų dažus vietoje ilgesnį laiką. Ypatingai jis pravers tuo atveju, jei keliausi į romantišką vakarienę. Jei lūpos jau iš tolo raudonuoja, akis siūlau vos paryškinti šešėliais arba plona juodo akių pravedimo linija. Gražu, subtilu, seksualu!

 

2
Subtiliai paryškinti bruožai

Jei esi iš tų, kurios nemėgsta ryškių spalvų, siūlau pasidairyti kaip savo įvaizdį kuria garsioji manekenė Gigi Hadid. Jos mėgstamas tušu paryškintų blakstienų bei nude spalvos lūpų dažų derinys – puikus pasirinkimas Valentino dienai. Tokį patį įvaizdį dažnai renkasi ir garsioji jos sesutė Bella bei kitos manekenės. Jei nori šiek tiek labiau paryškinti akis, gali nubrėžti ploną, tačiau kiek ilgesnę juodo akių pravedimo liniją, arba blakstienų kampučiuose panaudoti keletą priklijuojamų blakstienų kuokštelių. Lengva ir koketiška!

 

3
I
š tolo spindinčios akys
Jei tu, kaip ir aš, labiau mėgsti eksperimentuoti su šešėliais nei su lūpų dažais, tuomet Valentino dienos proga gali leisti pasireikšti savo fantazijai! Žinoma, galbūt ryškiausioms paletės spalvoms ši diena ir netinkama, tačiau akis pagilinantis lengvas dūminis makiažas padės sukurti nepamirštamą įvaizdį. Nesiūlyčiau rinktis labai tamsių akių šešėlių, kurie apsunkins įvaizdį. Dūminio makiažo efektui sukurti rinkis rausvos, rusvos, violetinės spalvos šešėlius. Belieka tik akimis mirksėti!

 

4
Natūralumas nugalės viską

Jei Valentino dienos vakarą leisi namie žiūrėdama filmą ar leisiesi į ilgą pasivaikščiojimą su arbatos puodeliu rankoje, bet vis tiek nori spindėti, siūlau veidą vos padengti makiažo pagrindu, antakius nerūpestingai suformuoti antakių žele, iškiliausias veido vietas perbraukti švytėjimo suteikiančia priemone, vidinį akies kamputį taip pat kiek pablizginti, blakstienas padažyti tušu, o lūpas – sudrėkinti lūpų balzamu. Mylimajam visuomet būsi gražiausia būdama natūrali, tad neslėpk raustančių skruostų po storu makiažo sluoksniu!

 

Straipsnio autorė Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/