Pasiruošk išleistuvėms be streso!

Išleistuvės jau visai čia pat ir visai normalu, jei bent mintyse joms ruoštis pradėjai prieš pusę metų, nes mokyklos baigimas – vienas svarbiausių įvykių bei švenčių gyvenime. Daugeliui iš mūsų tai yra savarankiško gyvenimo pradžia, nes tenka palikti tėvų namus ir būti atsakingam pačiam už save. Žinoma, mes, merginos, mėgstame puoštis ir tai darome kasdien, todėl nenuostabu, kad kuo didesnė šventė, tuo daugiau laiko užtrunkame. 

1Taip pat, kuo didesnė šventė, tuo daugiau streso, o per jį viską pasiliekame paskutinei dienai. Kad būtų lengviau pasiruošti mokyklos baigimui, turime keletą labai paprastų, bet svarbių patarimų, kuriuos lengva pamiršti, kai galva apkrauta dar tūkstančiu reikalų.

1. Neužmiršk, jog viskas keičiasi!
Besiruošdamos išleistuvėms, merginos neretai perlenkia lazdą – didelės šukuosenos, pernelyg ryškus makiažas, juokingai atrodančios suknelės. Nepamiršk, jog tą dieną nuo pat ryto iki vakaro tave lydės fotografas ir pagalvok apie nuotraukas. Juk nori atrodyti taip, kad po dešimties ar daugiau metų nebūtų gėda pasižiūrėti į senas nuotraukas ir jas rodyti savo vaikams? Nieko tokio, jei nori tapti princese, bet daryk tai skoningai! Mūsų patarimas – stengtis atrodyti kuo natūraliau, nes mados tendencijos keičiasi žaibišku greičiu.

2. Neeksperimentuok su plaukais.
Jei nori įmantrios bei tau neįprastos šukuosenos, būtinai bent kartą pasidaryk ją anksčiau! Gali būti, kad nuotraukoje ji atrodė gražiai, bet pati su tokia jausiesi nemaloniai arba plaukų stilistė neįgyvendins tavo vizijos ir teks susitaikyti su turimu rezultatu, nes nebus laiko dar ką nors taisyti. Geriau pasirūpink, kad tavo plaukai būtų sveiki ir nepersistenk ieškodama itin daug darbo reikalaujančių šukuosenų nuotraukų internete. Tikrai nesuklysi pasirinkdama nesudėtingą pynimą, šiek tiek pasišiaušusias garbanas ar tvarkingą, žemai surištą kuodą. Verta apsvarstyti ir kasdieniškai atrodančias šukuosenas, pavyzdžiui, arklio uodegą (ji gali būti tarsi šilkinė arba pasišiaušusi, net ir banguota) ar tiesiog ištiesintus plaukus, nes atrodysi paprastai, bet tikrai ne prastai!

3. Mažiau yra daugiau.
Kalbant apie makiažą, taip pat reikėtų rinktis tai, prie ko esi pripratusi ir žinai, kad toks įvaizdis tau tikrai tinka. Jei turi reikiamų priemonių, paryškinti savo geriausius bruožus galėsi ir namie – sutaupysi pinigų ir galėsi pasidažyti būtent taip, kaip tau patinka. Išleistuvės yra šventė, kurios metu sunku iš pirmo žvilgsnio atpažinti net artimiausias drauges, nes tos, kurios beveik niekada nesidažo, ceremonijoje pasirodo su itin ryškiu makiažu. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad įžymybės, pasirodydamos ant raudonojo kilimo, renkasi vis natūralesnį makiažą. Jei esi pripratusi prie išraiškingo žvilgsnio, ryškių lūpų ar antakių, tuomet drąsiai daryk tai, ką mėgsti! Svarbiausia yra nebandyti vienai dienai savęs paversti visiškai kita mergina ir daryti tai, kas tau nepriimtina. Jei tave dažys specialistė, būtinai jai išsamiai paaiškink, kas tau patinka ir nepatinka, o, jei turi galimybę, pasidaryk testinį makiažą.

4. Rankos pasako labai daug ką!
Tai, kaip mergina rūpinasi savo rankomis atspindi ir tai, kaip rūpinasi savimi. Pasirūpink, kad šventės metu tavo rankos būtų pamaitintos kremu, o nagai pavyzdingai tvarkingi. Jei nori jaustis visiškai laisvai, turi savimi pasirūpinti nuo galvos iki kojų. Tiesa, kalbant apie nagus, kaip ir aptariant visus kitus aspektus, reikėtų nepersistengti – kaspinėlius bei iškilusius priklijuojamus blizgučius palik kitiems vakarėliams.

Visoms ką tik baigusioms mokyklą linkime pačios smagiausios šventės ir pavydėtinų prisiminimų! Kadangi išleistuvių diena bus ilga, prisiminkime vieną pagrindinių dendi taisyklių – savo išvaizda turi nustoti rūpintis vos peržengusi namų slenkstį, todėl privalai pasiruošti nepriekaištingai. Štai mūsų parengta galerija inspiracijai:

2 3 4 5 6 7 8 10 11 12 1ee2a2fb07a7d36111d1b2459b4176e0