NYX Professional Makeup jau greitai Top Beauty!

Nuo dar tik pradedančių susipažinti su makiažo džiunglėmis iki makiažo entuziasčių bei profesionalių – visos ne kartą yra girdėjusios NYX Professional Makeup vardą. Top Beauty džiaugiasi tapdami oficialiais NYX Professional Makeup atstovais internete ir plačiau pristato šį prekės ženklą.

2 bp

Kaip viskas prasidėjo?
NYX Professional Makeup gyvuoja nuo 1999 metų. Nedidukė įmonė buvo įkurta Los Adžele 1999 metais ir pavadinta graikų nakties, grožio bei jėgos deivės Niktės (angl. Nyx) vardu. Įkūrėja Toni Ko viską pradėjo nuo akių pieštukų, už kuriuos jau per pirmuosius metus gautos pajamos siekė 2 milijonus JAV dolerių. 2014 metais šis prekės ženklas buvo parduotas L’Oréal ir toliau sėkmingai plečiasi, pavergdamas merginų širdis visame pasaulyje.

 

Asortimentas
NYX Professional Makeup išsiskiria tuo, jog siūlo vieną plačiausių dekoratyvinės kosmetikos prekių asortimentą – galima rinktis iš daugybės produktų bei plataus spalvų spektro. Makiažo pagrindo bei pudros atspalvį galima rinktis nuo šviesiausio porceliano iki tamsiausio, todėl kiekviena mergina tikrai ras odos spalvą atitinkantį produktą. Spalvų paletė apskritai yra labai įvairi, nes galima rinktis ir natūralius tonus, ir geltonus ar net mėlynus atspalvius, pradedant akių šešėlių paletėmis, baigiant lūpų dažais. Tai padeda prekės ženklui prisitaikyti prie platesnės auditorijos, nes jis siūlo ne tik stiprios pigmentacijos įvairiaspalves paletes, bet ir skirtingus finišus, todėl produktai atitinka net pačių išrankiausių klienčių poreikius.  Šios profesionalios makiažo priemonės užkariavo grožio industriją – kai kainos ir kokybės santykis yra pavydėtinas, už prieinamą kainą galima įsigyti aukštos kokybės dekoratyvinės kosmetikos, kuri bus tinkama tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Galima drąsiai teigti, jog šis vienas prekės ženklas pasiūlys dekoratyvinės kosmetikos priemones skirtingiems odos tipams, metų laikams ir net šventėms (kas geriau tinka muzikos festivaliams nei veido ir kūno blizgučiai?!), nenustos stebinti naujienomis bei padės neatsilikti nuo karščiausių makiažo tendencijų!

4 bp

NYX Professional Makeup bendruomenė
Daugelis dekoratyvinės kosmetikos brand‘ų gali pasigirti ištikimais gerbėjais, tačiau NYX Professional Makeup čia turi privalumą, nes aplink šį ženklą yra susibūrusi itin gausi bei stipri bendruomenė, kuri yra tarsi šeima. NYX Professional Makeup progapuoja žaismingą bei drąsų įvaizdį, skatina eksperimentuoti ir dekoratyvine kosmetika naudotis kaip saviraiškos įrankiu, todėl po savo sparnu priglaudžia išskirtines asmenybes. NYX Professional Makeup turi savo viziją ir nėra abejingi šiandieninės pop kultūros tendencijoms, o savo produkciją reklamuoja per internete žinomus ir jų vertybes atitinkančius veidus, taip pat kiekvienais metais skelbia konkursą NYX Fine Artistry of Cosmetic Elites (FACE) Awards ir ieško naujų talentų visame pasaulyje.

Top Beauty kartu su NYX Professional Makeup skatina jus eksperimentuoti, būti ryškioms ir žavingoms. Jau greitai Top Beauty internetinėje parduotuvėje galėsite rasti plačiausią NYX Professional Makeup dekoratyvinės kosmetikos asortimentą Lietuvoje – daugiau nei 1200 skirtingų produktų!

3 bp5 bp