Brandžios veido odos priežiūra

Pakalbėkime, kokia turi būti brandžios veido odos priežiūra. Žmonės, ypač moterys, taip bijo pasenti, o mes manome, jog kiekviena raukšlė yra puošmena, bylojanti apie gyvenimo patirtis. Daugelis nori jas kaip įmanoma labiau sumažinti arba išvengti naujų atsiradimo. Šiame straipsnyje jums patarsime, kokias priemones rinktis ir ką daryti, jog rezultatai būtų efektyvūs.

oda

Veido kaukės

Pradėkime nuo maloniausių procedūrų, kurios sustabdo laiką kelioms minutėms ir leidžia atsipalaiduoti, ramiai pabūti ir pasimėgauti akimirkomis. Suprantame, kad brandi oda yra linkusi į sausumą, tad reikėtų naudoti dvi skirtingas kaukes per savaitę. Viena jų turi drėkinti ir prisotinti odą reikiamomis medžiagomis – itin geros yra kreminių tekstūrų, nes jų nereikia nuvalyti, arba lakštinės, pripildytos koncentruotu serumu, kurį oda sugeria, o likusį kiekį galima įtrinti į veidą. Kita kaukė turėtų būti maitinanti, kurios sudėtyje būtų aliejų ar sausai odai puikiai tinkančio traukmedžio sviesto. Svarbiausias yra balansas – tolygus drėkinimas ir maitinimas.

Apsauga nuo saulės

Daugelis mūsų turbūt esame girdėjusios apie saulės spindulių žalą – atsiranda pigmentinės dėmės, raukšlės, netgi odos vėžys. Blogiausia, kad daug kas klysta galvodamos, jog nuo spindulių apsaugančias priemones reikia naudoti tik šiltuoju metų laiku. Saulė šviečia visuomet, tad ir priemonės turi būti naudojamos kasdien – turint brandžią odą, rekomenduojame rinktis tokias, kurios turi bent 40 SPF. Priemones vertėtų aplikuoti tiek tomis dienomis, kai saulė spigina, tiek ir tomis, kai lyja.

Duetas, kuriam turi skirti daug dėmesio

Kokia turi būti brandžios veido odos priežiūra? Yra du produktai, be kurių negali praeiti nė viena diena, ir visai nesvarbu, ar buvai išėjusi į miestą pasivaikščioti, ar ne. Tai – veido prausiklis ir drėkinamasis kremas. Prausiklį reikia rinktis atidžiai – nuosekliai perskaityti ingredientų sąrašą ir vengti Sodium Laureth Sulfate bei kitų aštrių ir sausinančių sudedamųjų dalių, nes brandi oda ir taip pasižymi tuo, kad yra sausa. Geriausia rinktis kreminės konsistencijos produktą, vengti putų pavidalo produktų. Prausiklį būtina naudoti ir rytais, ir vakarais, nepaisant to, ar tą dieną naudojai makiažą.

Kremai turi būti papildyti antioksidantais, raukšlėms mažinti skirtais kolagenu ar hialurono rūgštimi, retinoliu, netgi aliejais, kurie padės pamaitinti odą, ją atstatyti, vitaminais – žodžiu, visas kompleksas sudėtinių dalių, į kurias verta investuoti. Pastarųjų metų atradimas pasaulyje – produktai su sraigių sekretais ar gleivėmis, nes jos itin veiksmingos, suteikia odai elastingumo ir rezultatai būna akivaizdūs.

Odos valymas yra privalomas

Tikrai taip – odai reikia atsinaujinti, tad su šveitiklių pagalba gali pašalinti viršutinį negyvų ląstelių sluoksnį, kuris trukdo priemonėms įsigerti ir parodyti visą veiksmingumą. Rekomenduojame rinktis kreminį, neputojantį ir neturintį aštrių dalelių, nes jos gali pažeisti odą. Šveitimo procedūrą reikia atlikti kartą per savaitę, geriausiai – dar duše, kai oda suminkštėja. Tik jokių stiprių spaudžiamų judesių!

Paakiai išduoda amžių – padėk jiems meluoti

Paakių kremas ar serumas yra tiesiog privalomas naudoti nuo maždaug 25-tojo gimtadienio, rytais ir vakarais, pradedant nuo lengvo drėkinančiojo ir baigiant tuo, kurio aprašymas žada lyginti raukšleles. Tokios priemonės sudėtyje turi būti retinolio, nes jis aktyviai kovoja su raukšlėmis, hialurono rūgšties, nes ji ne tik drėkina, bet ir lygina odą, vitaminai E bei C.

Mūsų slaptas patarimas – paakių kremai kuo puikiausiai atlieka darbą ir aplink lūpas, kur taipogi atsiranda vienos pirmųjų raukšlių, tad patepk abi sritis.

Serumas yra tai, į ką privalai investuoti

Ši priemonė yra verta dėmesio dėl to, jog joje yra nemažai ingredientų, kurie itin greitai susigeria dėl savo lengvos konsistencijos, tad yra tinkami naudoti tiek prieš makiažą, tiek prieš miegą. Svarbiausia išsirinkti sau tinkantį, galintį tvarkyti kelias problemas iš karto. Niekuomet neprašausi pasirinkdama serumą su vitaminu C arba hialuronu, kadangi abu jie suteiks greitų ir matomų rezultatų, taip pat ir su vitaminu B3, kuris šviesina odą ir pigmentines dėmes, gerina jos elastingumą. Užtenka vos kelių lašelių vieno ar kito serumo ryte ir vakare, kad pamaitintumei odą puikiu kokteiliu.

Drėkink drėkink drėkink!

Visuomet savo pašonėje turėk drėkiklį ar hidrolatą, kuriuo vis pašlakstytum veidą dienos metu. Atrodo, toks paprastas dalykas, bet toks būtinas! Idealiausiai tinka tokie, kurių sudėtyje yra rožių, levandų. Rinkis 100% natūralų produktą, be jokių priemaišų. Itin svarbu, kad drėkintumei tuomet, kai būsi uždaroje patalpoje, nes jos dažnai yra šildomos elektrinėmis priemonėmis arba šaldomos kondicionieriais – visais atvejais oda sausėja, tad užbėk įvykiams už akių.

Kiekvienas amžius yra savaip gražus – svarbiausia yra savimi rūpintis, šypsotis ir niekuomet nenustoti spindėti! To mes labiausiai ir linkime visoms!  • Simona Latviene

    Esu skaiciusi, kad draugiskiausia priemone brandesnei odai yra serumas veidui su vitaminu c. Jis turetu skaistinti ir atgaivinti papilkejusia oda. Taip pat manau svarbus odos stangrinimas.