Tobulas auksinis įdegis: Australian Gold

Nuo tada, kai pavasarį pradeda šilti orai, pradeda norėtis kuo greičiau atidengti kojas, pečius ir bent lengvai pasibučiuoti su saule. Juk per žiemą taip stipriai pasiilgstame saulės, kad vasaros metu norisi kuo greičiau įrusti: oda atrodo kiek sveikesnė, o ir tu pati, atrodai daug daug žvalesnė. Aš esu iš tokių, kurios vieną dieną praleidusios saulėje, kitą jau gali džiaugtis pakitusia odos spalva. Tačiau žinau, kad tikrai yra merginų, kurioms įdegti daug sunkiau, o ir stipriai paraudusi oda visiškai nežavi. Blogai pasirinkti savaiminio įdegio kremai palieka plėmus, o soliariumų kiek prisibijome. Todėl, jei labai nori šią vasarą puoštis bronziniu įdegiu ir nori juo pasipuošti kaip galima greičiau, papasakosiu apie visai neseniai mano išmėgintas Autralian Gold priemones, kurios tau tikrai padės kuo greičiau pasiekti norimų rezultatų.

Top view of two attractive young women in swimwear smiling while lying down outdoors

Kadangi dar balandį atostogų metu buvau stipriai įdegusi, mano oda saulės taip stipriai nebebijo. Todėl pirmąjį išmėginau purškiamą įdegio kremą su momentiniais bronzantais. Jis neturi SPF filtro, todėl nesuteiks apsaugos nuo saulės. Tai yra įdegį skatinantis ir bronzinį atspalvį suteikiantis kremas. Todėl, jei bijai saulės daromos žalos, prieš tai naudok apsauginį kremą su SPF filtru. Pirmas įspūdis apie produktą: kvapnus, šiek tiek primena soliariumo kremo kvapą, bet spėju, kad į jų sudėtį įeina panašus ingridientas, skatinantis įdegį. Kadangi produktas yra purškiamas, jį labai patogu naudoti. Nereikia niekeno prašyti, kad pateptų nugarą, nes gali ir pati nusipurkšti. Jau papurškus kūną, jis suteikia rusvesnį atspalvį. Na, o po kelių valandų saulėje, oda būna tikrai rudesnė, nei būtų be jo. Tiesa, produktą reikia purkšti iš didesnio atstumo, tam, kad nepadaugintum. O purškiamo produkto padauginti tikrai labai lengva! Kadangi jis yra būtent tokios konsistencijos, naudojasi ne itin taupiai, bet įdegis būna toks gražus, kad tikrai verta išmėginti!


REKOMENDUOJAME

 

Australian Gold Dark Tanning Accelerator Purškiamas įdegio kremas su momentiniais bronzantais 177ml

Australian Gold Dark Tanning Accelerator Purškiamas įdegio kremas su momentiniais bronzantais 177ml

Antrasis produktas, kurį išmėginau, buvo apsauginis kremas nuo saulės su natūraliais bronzantais. Ši kremas turi SPF15 apsaugą nuo saulės, tačiau, tuo pat metu ir suteikia rusvą bronzinį įdegį. Kadangi jis nėra riebus, o atvirkščiai – kūno pienelio konsistencijos, jis naudojasi labai taupiai. Kvapas yra malonus, o ir vandeniui atsparus jis yra 80 minučių nuo pasipurškimo! Puikiai tiks toms, kurios nori apsaugoti odą nuo neigiamų saulės spindulių, tačiau nori puoštis bronziniu įdegiu! Man šie produktai tapo tikrais vasaros palydovais, kuriuos tikrai įsimesiu į visas kelionines ir paplūdimio tašes!


REKOMENDUOJAME

Australian Gold Spray Gel with Instant Bronzer SPF15 Apsauga nuo saulės su natūraliais bronzantais 237ml

Australian Gold Spray Gel with Instant Bronzer SPF15 Apsauga nuo saulės su natūraliais bronzantais 237ml

Daugiau jūsų poreikius atitinkančių prekių galite rasti http://www.klipshop.lt

 

Aistė Svarauskaitė

http://basicapproachblog.com/

https://www.instagram.com/mondayjazz/