Tobuli antakiai. 10 paslapčių, kaip tokius turėti

Antakiai, antakiai, antakiai…. Visiškai mus užvaldė! Jei ir Tu kasdien užtrunki bent 5 minutes juos tobulindama, tuomet tikrai žinai, apie ką kalbame. Kuo toliau, tuo labiau matome, kad merginos stengiasi pabrėžti tai, kas suteikia veidui visą apipavidalinimą ir galime pagirti už tikrai geras pastangas. Svarbiausia yra turėti savo techniką, kurią galima išgludinti iki nepriekaištingo rezultato, tačiau ne visos merginos ją turi arba nežino nuo ko pradėti, tad mūsų komanda pasiruošusi atskleisti netgi 10 tobulų antakių paslapčių, kurias galėsi pritaikyti kasdienybėje. Pradedam?

antakiai

 

1. Viskas prasideda nuo nepriekaištingos antakių formos – mūsų rekomendacija tokia – pirmą kartą kreipkis į specialistę, kuri kaip reikiant pasirūpintų Tavimi ir suteiktų tai, kas labiausiai tinka ir pabrėžia veido bruožus. Tik neik prieš gamtą – jei antakiai vešlūs, geriau džiaukis nei juos siaurink, nes patikėk mumis, tokių antakių Tau labai daug kas pavydi! Įgavusi reikiamą formą ir jei savimi pasitiki, toliau antakius prižiūrėk pati ir pešiok juos namuose, tačiau po maždaug 3 mėnesių pakartok vizitą pas profesionalę ir įsitikink, ar nenuklydai nuo “kelio”.

2. Prižiūrėdama antakius pati, būk gera, nepešiok jų kasdien – jiems irgi reikia pasiruošimo! Atlik šią procedūrą du kartus per savaitę po maudynių duše ar vonioje, kuomet Tavo oda būna suminkštėjusi, o pešiojimas nėra toks skausmingas. Tiesa, dar viena pastabėlė – nepagailėk pinigų kokybiškam pincetui – jis neturi būti smailas, nes yra labai didelė tikimybė, kad vieną kartą būdama neatidi, sužalosi odą ją prigriebdama.

3. Patarimas ir kartu maža paslaptis – turėti gražius antakius kasdien tikrai įmanoma, jei bent kartą per kelias savaites (tai priklauso nuo priemonės) padažai juos specialiais dažais. Dažymas nėra sunkus darbas, o suteikia labai daug – iliuziją, kad turi daugiau antakių ir jie yra tamsesni. Beje, ir formuojant juos atliekant makiažą viskas paprasčiau, nes nereikia tiek daug darbuotis kiek įprastai. Tik svarbu rinktis kokybiškas priemones, kurios nepažeistų antakių.

brows

4. Sekanti paslaptis, leidžianti suspindėti ir dar labiau savimi pasitikėti turint nerealius antakius – tai teisingas priemonių, greičiau – Tau tinkamos spalvos, pasirinkimas. Jei esi šviesiaplaukė, nenaudok juodos spalvos šėšėlių ar pieštuko – apskritai, juoda spalva yra vengiama dažant antakius. Rekomenduojame rinktis bent jau dvi spalvas, kurių pagalba padažysi antakius taip, kaip nori, sukurdama jiems reikiamą formą – antakio priekį dažyk šviesia spalva, patį galiuką – tamsesne.

5. Didžiausia paslaptimi laikome tai, kad kuriant antakių makiažą, galioja ta pati taisyklė – svarbiausia gerai išsklaidyti. Viskas turi atrodyti taip, jog gimei su tokiais antakiais – natūraliais, vešliais ir išraiškingais. Kaip viską teisingai atlikti? Mūsų kolegė, tikra antakių piešimosi meistrė, pataria štai ką: padengusi veidą maskuojamosiomis priemonėmis, prieš dažydama antakius, juos būtinai iššukuok su tam skirtu šepetėliu. Tuomet padenk visą antakio plotą su vašku (dar geriau, jei pastarasis su spalva), juos suformuok ir naudodamasi antakių piešimui skirtu teptuku, brėžk liniją palei jų augimą link pat pabaigos. Kur reikia – aplikuok daugiau, ypatingai jei atsiranda kokių nereikalingų tarpelių. Svarbiausia, kad vidinėje akies pusėje paliktum liniją ir į viršų nieko neaplikuotum, nes išsklaidydama gausi labai gražų šėšėlį. Viską iššukuok ir džiaukis antakiais!

6. Vieša paslaptis tokia – jei nori, kad antakis būtų iškylesnis ir išraiškingesnis, po to, kuomet baigi formuoti antakius, apibrėžk juos maskuokliu itin plonu sluoksniu ir viską palengva išsklaidyk bei suliek su makiažo pagrindu. Tobulumui – po antakio linkiu aplikuok mėgiamą highlighter’į, kuris užbaigs visą darbą ir antakis atrodys tiesiog tobulai!

perfect brows

7. Niekuomet nepiešk antakių žiūrėdama į mažą veidrodėlį – pasistatyk didelį veidrodį, kuriame matytumei visą veido atspindį ir darbuokis. Nepamiršk ir gero apšvietimo, dar geriau, jei viską aplikuoji priešais langą – tinkamai pasirinksi spalvas, viską išsklaidysi.

8. Užsikalbėjome apie antakių makiažą, tačiau ką daryti visoms toms, kurios neturi ant ko piešti arba jų yra tiesiog… per mažai? Auginti antakius! Pasinaudokime sena liaudies išmintimi – griebk ricinų aliejų ir mažą lašelį išsklaidyk ant viso antakio, palik per naktį – taip daryk tol, kol pasieksi norimą rezultatą. Nepamiršk palepinti ir blakstienų!

9. Nukirpk tuos styrančius antakių galiukus! Taip, ir jiems reikia keliauti į “kirpyklą”, nes grožio nesuteikia taip pat, kaip ir išsišakoję plaukų galiukai. Žinoma, nepersistenk – kaip ir pradžioje minėjome, vadovaukis specialistės paliktu darbu.

10. Nori, kad antakių makiažas išsilaikytų iki pat vėlyvo vakaro ar netgi ryto? Prieš aplikuodama visas priemones, patepk antakį akių šėšėlių baze, ant kurios ne tik viskas gražiau pasidengs, ne tik suteiks ryškesnę spalvą, bet ir išliks tiek, kiek reikia.

Paskutinis mūsų nemokamas patarimas (nes 11-tas) – naudok priemones tas, kurios Tau arčiausiai širdies – jei neišgauni tinkamo rezultato su gelinėmis priemonėmis, nors visoms tai kuo puikiausiai pavyksta, mesk jį lauk ir grįžk prie mylimojo pieštuko, kuris tarnauja taip, kaip reikia. Nebijok ieškoti savęs, tik tam rinkis vakarą, kuomet nieko neplanuoji – bandymų reikės nemažai, tačiau visi jie bus verti tų auksinių žodžių “ei, mergyt, Tavo antakiai nerealūs!”.