Kaip elgtis, kad plaukų dažai nepažeistų plauko

Plaukų dažymas – neatsiejama dažnos moters išvaizdos priežiūros tradicija ar kone ritualas. Kartą į kelias savaites reikia atnaujinti plaukų spalvą ir tam vėl prisireikia juos dažyti. Per televiziją nuolat transliuojamos įvairios plaukų dažų reklamos, kuriose kalbama apie tai, kad plaukų dažai nebūtinai turi kenkti, jie gali ne tik atnaujinti spalvą, bet ir maitinti plaukus bei praturtinti juos reikalingomis medžiagomis. Žinoma, dažniausiai taip kalbama apie profesionalias plaukų priežiūros priemones. Dažniausiai apie atvejus, kai plaukai dažomi salone, prižiūrint profesionalui. Tuomet ir nusivylimo rizika gerokai sumažėja.

Tačiau nemažai moterų renkasi tokią procedūrą atlikti namuose ir arba dažosi pačios arba padedamos draugių. Nemažai moterų tai tampa ne tik taupymo klausimu, bet ir savotiška tradicija, kai viena pas kitą užsukusios moterys ne tik pagelbsti su plaukų dažymu, bet ir pasibūna moteriškoje kompanijoje, aptariant moteriškus reikalus. Jei ir Jūs esate iš tų moterų, kurios renkasi plaukus dažyti namuose, pasitikrinkite, ar nedarote dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurios nulemia blogą dažymo rezultatą arba net pažeidžia plaukus.

Netinkamas pasirinkimas

Viena dažniausių klaidų, kodėl plaukų dažymas namuose baigiasi ne taip, kaip tikėtasi, yra tai, kad dažant namuose moterys nori sutaupyti ir ne retai skirtingiems dažymams renkasi skirtingas produkcijas. Pavyzdžiui, vienam dažymui naudojamo ekologiški plaukų dažai, kitu metu naujai rinkoje atsiradę plaukų dažai. Tačiau jei nei vieni, nei kiti dažai Jūsų nebuvo išbandyti, nereikia manyti, kad rezultatas bus toks, kaip paveikslėlyje. Gali būti, jog neišbandyti plaukų dažai nustebins visai kita spalva ar net poveikiu plaukams. Skirtingai nei dažant salone. Nes meistrė niekuomet neeksperimentuos su kliente, ji naudoja tik profesionalius ir jau išbandytus dažus bei atspalvius.

Blogai naudojami plaukų dažai

Dar viena klaida, kuri pasitaiko tais atvejais, kai moterys dažo plaukus namuose, yra netinkamai naudojamos plaukų dažymo priemonės. Pavyzdžiui, skirtingi plaukų dažai turi skirtingą veikimo principą ir gali būti, kad natūralūs plaukų dažai gali būti naudojami pagal vienokią, o jau vienkartiniai plaukų dažai pagal visai kitą instrukciją. Tiesa, dažant namuose, dažniausiai į tokias smulkmenas nesigilinama, o tuomet pasipila nemalonios staigmenos. Viena dažniausiai tokių klaidų, kai plaukų dažai laikomi netinkamą laiko tarpą. Užtepus dažus ant plaukų svarbu įdėmiai perskaityti naudojimo instrukciją ir juos laikyti būtent tiek, kiek parašyta. Negalima eksperimentuojant laikyti dažų per ilgai, nes tai gali atnešti negrįžtamų pasekmių.

Nesiimama apsaugos priemonių

Nereikia slėpti, kad plaukų dažymas nėra pati sveikiausia procedūra Jūsų plaukams. Nebent tam naudojami natūralūs plaukų dažai. Visais kitais atvejais reikia pagalvoti ne tik apie pačių plaukų sveikatą, bet ir apie galvos odą. Todėl prieš dažant plaukus namuose, reikia tam tinkamai pasiruošti. Visgi, dažnai pasitaiko atvejų, kai moterys, dažančios plaukus namuose, pamiršta paprastas dažymo taisykles. Pavyzdžiui, nuo plaukų nenuplauna fiksatoriaus, prieš dažymą tepa balzamu arba neapsaugo galvos odos. Tokiais atvejais plaukų dažai veikia ne taip, kaip turėtų ir tai gali atnešti įvairių rezultatų. Tai reiškia, kad ne tik galite būti nepatenkintos gauta plaukų spalva, bet ir likti su pažeista galvos ar kaktos oda.

Schwarzkopf Professional Igora Royal Pearlescence Permanent Color Creme Plaukų dažai 60ml,P9.5-29

Schwarzkopf Professional Igora Royal Pearlescence Permanent Color Creme Plaukų dažai 60ml,P9.5-29

AlfaParf Milano Evolution Of The Color Plaukų dažai 60ml,1 Nero

AlfaParf Milano Evolution Of The Color Plaukų dažai 60ml,1 Nero

Daugiau jūsų poreikius atitinkančių prekių rasite: https://klipshop.lt/plaukams/plauku-dazai/