Kokio tipo Jūsų plaukai ir kaip juos prižiūrėti

Plaukai visaiss laikais buvo moteriškumo simbolis. Šiuolaikinėje visuomenėje, vyraujant kūno kultui, išvaizda tampa vis svarbesnė, tad daugelis moterų visame pasaulyje investuoja ne tik daug laiko, bet ir pinigų, kad išlaikytų savo moterišką grožį plaukų priežiūra – vienas iš tokių dalykų. Plaukai reikalauja, kad jais rūpintumėmės kiekvieną dieną. Tačiau nors visose parduotuvėse plaukų priežiūros priemonių skyriai net stebina savo dydžiu, toli gražu ne kiekviena žinome, kokias priemones reikia pasirinkti. Atsakymas paprastas – plaukų priežiūra turėtų priklausyti nuo to, kokiam tipui priklauso Jūsų plaukai. Skirtingiems tipams būdingos skirtingos problemos, tad ir priemonės tinka toli gražu ne visos.

Normalūs plaukai ir jų priežiūra

Jei su didelėmis plaukų problemomis nesusiduriate, nesiskundžiate dėl pleiskanų ar kitų ligų, greičiausiai Jūsų plaukai yra sveiki ir priskiriami normalių plaukų tipui. Tokių plaukų savininkės gali džiaugtis, nes plaukai nereikalauja išskirtinės priežiūros. Normalūs plaukai dažniausiai nesiriebaluoja mažiausiai 3 dienas, tad jų nereikia plauti kas antrą ar net kiekvieną dieną. Be to, tokie plaukai yra lengvai šukuojami, paslankūs įvairių šukuosenų formavimui ir modeliavimui. Tad tokie plaukai nereikalauja išskirtinės priežiūros priemonių. Jums tiks kokybiški šampūnai, balzamai ir kondicionieriai plaukams, kurie užtikrins, kad plaukai būtų švarūs, sveiki ir žvilgantys.

Sausi plaukai ir jų priežiūra

Labai mažai moterų, kurios iš tiesų natūraliai turi sausus plaukus. Deja, tenka pripažinti, kad plaukai sausėja dažniausiai dėl tam tikrų veiksnių. Pirmiausia tai gali būti oro sąlygos, nes tiek vėsūs, orai, tiek saulės spinduliai taip pat sausina plaukus. Tačiau dažnai plaukai išsausėja dėl netinkamos jų priežiūros, kai plaukai dažnai alinami džiovinimu, plovimu, tiesinimu, o ypač šviesinimu. Tuomet galvos oda neišskiria pakankamai riebalų ir tiek plaukai, tiek pati oda išsausėję. O kai vargina sausi plaukai, tai ir problemų atsiranda. Pradeda kankinti pleiskanos, plaukai lūžinėja ir skilinėja. Dažniausiai sausų plaukų priežiūra turi būti nukreipta į tinkamas plaukų priežiūros priemones. Sausiems plaukams reikėtų rinktis būtent jiems pritaikytus šampūnus ir kondicionierius bei balzamus su aliejais ir kitomis plauką maitinančiomis sudėtinėmis dalimis. Taip pat sausiems plaukams pamaitinti tinka reguliariai daromos plaukų kaukės.

Saphira Mineral Moisturizing Hydration Shampoo Drėkinamasis šampūnas plaukams 250ml

Saphira Mineral Moisturizing Hydration Shampoo Drėkinamasis šampūnas plaukams 250ml

Davines Nourishing Living Enzyme Infusion Plaukus atstatantis purškiklis 100ml

Davines Nourishing Living Enzyme Infusion Plaukus atstatantis purškiklis 100ml

Riebūs plaukai ir jų priežiūra

Kita dažna problema, su kuria susiduria kai kurios moterys – riebaluojasi plaukai. Jeigu plaukai susiriebaluoja taip dažnai, jog galvą nori nenori tenka plauti kasdien ar kas antrą dieną, reikėtų susimąstyti. Dažniausiai plaukai ima riebaluotis dėl sutrikusių hormonų. Tai gali lemti stresas, įtampa, prasta mityba ar tiesiog drėgnas oras. Tuomet plukai tampa ne tik neišvaizdūs, bet ir sunkiai iššukuojami ir prižiūrimi. Dažniausiai tokių plaukų savininkėms reikia pasirūpinti ne tik specialiai jų tipui skirtomis plaukų priežiūros priemonėmis, bet ir papildoma kosmetika. Pirmiausia reikėtų pasidomėti specialiais preparatais, kurie sureguliuoja odos išskiriamą riebalų kiekį. Kad plaukai nebūtų tokie riebūs, naudokite sausinantį plaukų šampūną ir balzamą. Taip pat nepamirškite pasirūpinti tinkama mityba ir poilsiu. Gal būtent tai atneš geriausią rezultatą ir gražins plaukams gerą išvaizdą.

Wella SP Men Refresh Gaivinamasis, riebių plaukų tonikas 125ml

Wella SP Men Refresh Gaivinamasis, riebių plaukų tonikas 125ml

SOLIDU BALANCE Riebių plaukų šampūnas su rozmarinais ir mėtomis 60g

SOLIDU BALANCE Riebių plaukų šampūnas su rozmarinais ir mėtomis 60g

Daugiau jūsų poreikius atitinkančių prekių galite rasti: https://klipshop.lt/plaukams/