Atsisveikinkite su blyškios odos įvaizdžiu – savaiminio įdegio rinkoje daugybė naujovių!

shutterstock_538964698

Staiga užklupęs pavasaris vis dažniau priverčia sunerimti pažvelgus į veidrodį. Nes iš po žiemos dažniausiai mūsų veido ir kūno oda pasidaro perdėtai balta, o pavasarinė saulė dar ne tokia kaitri, jog būtų galima degintis. Tuomet reikėtų ieškoti priemonių, kurios padėtų sukurti dirbtinį odos įdegį. Tad gera žinia ta, jog šiuo metu tokių priemonių rinkoje tikrai nestinga.

Anksčiau, prieš gerą dešimtmetį, moterys jau ieškojo būdų, kaip žiemos laikotarpiu išlaikyti odą rusvą. Tam pasiekti gelbėdavo soliariumai arba įdegio kremai, tačiau pastarieji tuo metu būdavo itin prastos kokybės, palikdavo baisius dėmių ruožus ar net pažeisdavo odą. O jei pažvelgtume, ką šiandien siūlo šios rinkos atstovai, liktumėte nustebę, kokių kokybiškų produktų yra atsiradę šioje srityje.

Taigi, pirmoji naujovė, kuri yra pastebima, kalbant apie savaiminį įdegį yra ta, jog priemonės imtos skirstyti pagal lytį – tinkančios vyrams ir tinkančios moterims. Antras pokytis, jog vietoj įprasto savaiminio įdegio kremo, parduotuvėse jau galima rinktis net trijų skirtingų konsistencijų produktus: purškiklį, putas arba losjoną. Taip pat, jei norite itin gero rezultato, šiais laikais rekomenduojama naudoti specialią pirštinę, kuri yra skirta įdegio priemonėms ištepti ir padengti visą kūną tolygiai. Kad ir kurią priemonę pasirinktumėte naudoti, dėkite ją ant aplikatoriaus minkštosios kempinės pusės ir tepkite priemonę ant odos vertikaliais judesiais, tolygiai padengiant visą plotą. Panašios priemonės padengimo praktikos anksčiau nebūdavo ir viskas buvo tepama tiesiog rankų pirštais, ant kurių, deja, vėliau likdavo ir nenuplaunamų dirbtinio įdegio dėmių.

Na, o kalbant apie tai, kurią priemonę reikėtų rinktis jums, verta atsižvelgti į tai, kokio rezultato yra siekiama. Jei norite tik vienadienio, tam tikrai šventei ar progai įgaunamo įdegio, naudokite nuplaunamą įdegio losjoną. Jis idealiai tinka toms, kurios nori 24 val. įdegio arba siekia paryškinti jau blėstantį įdegį. Toks losjonas tolygiai dengiasi ir yra lengvai nuplaunamas dienos pabaigoje. Užtepus losjono ant švarios odos, palaukite vos 2-3 minutes ir vualia – galite rengtis.

shutterstock_1488229346

Fizinėse parduotuvėse arba internetinėje parduotuvėje https://klipshop.lt/ galite rasti ir laipsniško įdegio losjoną, kuris yra puiki įdegio priemonė, ją gali rinktis ir siekiantys šviesaus natūralaus įdegio efekto, ir tamsaus įdegio. Viskas priklauso nuo jūsų norų ir pasirinkto naudojimo dažnumo. Be to, jei rinksitės St. Moriz firmos produktus, tai jie ne tik suteiks norimą rusvos odos efektą, bet dar ir atgaivins jūsų odą, nes savo sudėtyje turi alyvuogių pienelio ir vitamino E.

Specialistai pripažįsta, jos pastaruoju metu ypač moterų tarpe mėgstamos tapo St. Moriz vidutinio atspalvio putos, kurios suteiks natūralaus bronzinio įdegio efektą! Padengus odą šiomis putomis, galima rengtis drabužius jau po 60 sekundžių, tačiau siekiant geriausio rezultato, galima palikti priemonę veikti ir visai nakčiai, nes ji neištepa rūbų ir nepalieka žymių.

Dar viena, naujovė, kurią siūlo savaiminio įdegio rinka, tai Sienna X Palaipsninis bespalvis savaiminio įdegio rožių vanduo. Lengvos tekstūros, bespalvis, gaivinantis, drėkinantis ir įdegį suteikiantis rožių vanduo užtikrina natūralų, sveikai atrodantį įdegio rezultatą bei rūpinasi Jūsų oda. Siekiant subalansuoti odos drėgmės balansą bei apsaugoti ją nuo aplinkos taršos, produktas praturtintas trūkažolių šaknų ekstraktu. Įdegio intensyvumas priklauso nuo to, kaip dažnai jį naudosite.

O merginoms, kurios turi itin sausą odą ir dėl to gali būti sunku tolygiai ištepti bet kokią savaiminio įdegio priemonę, Sienna X siūlo specialų produktą, kuris sukurtas itin sausoms kūno vietoms, pavyzdžiui, alkūnėms, keliams ir pėdoms. Ši priemonė drėkina odą ir suteikia jai švelnumo.

Taigi, nekvaršinkime sau galvos dėl blyškios odos, kol ateis vasara ir saulės voniomis galėsime džiaugtis kasdien. Šiandieninė savaiminio įdegio rinka iš tiesų siūlo nuostabių produktų, tik prieš naudojant juos, nepamirškite dviejų svarbių dalykų – rekomenduojama prieš bet kokios priemonės naudojimą pasidaryti odos pilingą ir būtinai po priemonių naudojimo kruopščiai nusiplauti rankas.