Moroccanoil – vienos geriausių naudotų priemonių

Turbūt esi girdėjusi pasakymą, kad plaukai yra viena iš merginos vizitinių kortelių. Nuo tada, kai nusirėžiau bene penkiolika centimetrų šukuosenos ir pradėjau gyventi su gerokai trumpesniais plaukais, šiuo pasakymu stengiuosi vadovautis daug dažniau ir savo plaukais rūpinuosi kuo atidžiau. Juk mes visos norime turėti ne tik švytinčią odą, bet ir sveikus, žvilgančius plaukus, ar ne?

Esu išbandžiusi tikrai ne vieną ir ne du skirtingus šampūnus, kondicionierius ar plaukų kaukes. Bandžiau ir plaukus drėkinančius, ir atgaivinančius, ir įvairiausius kitokius šampūnus. Kaina čia irgi ne rodiklis, nes yra tekę mėginti keletą labai pigių ir puikių produktų ir ne vieną itin brangų, kuris, atrodo, plaukams nedaro nieko. Šį kartą mano akiratyje atsidūrė Moroccanoil priemonės, kurias pamilau po pirmo panaudojimo!

basicapproachblog aiste svarauskaite moroccanoil

Žinau, toks teiginys gana drąsus, bet gero produkto nereikia naudoti mėnesių mėnesius, kad suprastum jog jis tau patinka. Pirmiausia išmėginau Extra Volume apimtį didinantį šampūną ir tos pačios rūšies kondicionierių. Kadangi produktus kartu su savimi pasiėmiau į Kretą, juos mėgino dar ir dvi mano kolegės, kurių viena kondicionierių jau ir spėjo užsisakyti. Šampūnas ir kondicienierius yra malonaus, kirpyklos priemones kiek primenančio kvapo ir jie tikrai suteikia plaukams apimties! Išplovus ir išdžiovinus plaukus kaip įprastai, jie būna daug labiau pakelti nuo šaknų, o kondicienierius yra toks malonus ir minkštas, kad plaukai žvilgėte žvilga. O geriausias dalykas, kurį pastebėjau būtent kelionės metu, kad kondicionierius labai gerai suminkština plaukus, kurie būna itin išsausėję nuo saulės ir sūraus jūros vandens.

basicapproachblog aiste svarauskaite moroccanoil2

Moroccanoil Extra Volume Apimtį didinantis šampūnas su keratinu 250ml

Moroccanoil Extra Volume Apimtį didinantis šampūnas su keratinu 250ml

Moroccanoil Extra Volume Apimtį didinantis kondicionierius su keratinu 250ml

Moroccanoil Extra Volume Apimtį didinantis kondicionierius su keratinu 250ml

Dar dvi priemonės, kurias naudojau plaukų priežiūrai buvo Beach Wave Mousse plaukų putos, kurios plaukams suteikia gražią plaukų tekstūrą, tarsi dieną būtum praleidusi paplūdimyje. Nors beveik nenaudoju plaukų putų, šios mano ką tik išplautus plaukus pavertė lengvai garbanotais, gražiai krentančiais, bet neišdžiovintais sūraus jūros vandens. Vienintelis dalykas, kurį pastebėjau – norėtųsi, kad jos būtų kiek lengvesnės ir ne taip apsunkinančios plauką. Na ir ketvirtasis mano išmėgintas produktas buvo Glimmer Shine priemonė suteikianti plaukams blizgesio. Iš tiesų tikėjausi, kad tai bus sunki aliejinė priemonė, tačiau produktas yra purškiamas, nors šiek tiek aliejinis, tačiau lengvas ir neapsunkinantis plauko. Priemonė tikrai suteikia plaukams žvilgesio, paverčia juos atrodyti sveikesniais ir pamaitintais. Puikus produktas šukuosenos užbaigimui, kuris tikrai pravers kai plaukams trūksta drėgmės ir žvilgesio! O tau, ar jau teko mėginti kuriuos nors Moroccanoil produktus?

Moroccanoil Glimmer Shine Priemonė suteikianti plaukams blizgesio 100ml

Moroccanoil Glimmer Shine Priemonė suteikianti plaukams blizgesio 100ml

Moroccanoil Beach Wave Mousse Plaukų putos 175ml

Moroccanoil Beach Wave Mousse Plaukų putos 175ml

Daugiau jūsų poreikius atitinkančių prekių galite rasti:

http://www.klipshop.lt

http://www.topbeauty.lt

Aistė Svarauskaitė

http://basicapproachblog.com/

https://www.instagram.com/mondayjazz