Tvarkingų antakių paslaptys

AdobeStock_141288578

Antakiai – viena iš veido vietų, pabrėžiančių Tavo unikalius veido bruožus. Žinoma, tam svarbu tinkamai juos prižiūrėti. Jei manai, kad tai reikalauja ypač daug laiko, tai – netiesa. Turėti tvarkingus ir išraiškingus antakius ne taip jau ir sudėtinga, jeigu žinai, kaip taisyklingai juos formuoti ir dažyti!

Antakių forma. Kokia ji turi būti?
Antakių forma – tai pats svarbiausias žingsnis, nuo kurio reikėtų pradėti formuoti tobulus antakius. Antakiai dažniausiai formuojami pincetu, pašalinant nereikalingus plaukelius po antakiu ar virš jo. Jei svajoji apie išraiškingus antakius, derėtų atkreipti dėmesį į antakių formavimo žingsnius.
1 žingsnis. Išsiaiškink, kur tavo kiekvieno iš antakių pradžia. Tai padaryti nesudėtinga, tereikia laikyti pieštuką ar liniuotę vertikaliai nosies šnervei. Taškas, kur pieštukas susikerta su antakiu, ir yra antakio pradžios taškas. Jį pažymėk.
2 žingsnis. Išsiaiškink, kur yra tavo antakių pabaiga. Ji turi sutapti su linija, kuri būtų įstrižai nuvesta nuo lūpų kampučio arba nosies šnervės apačios iki išorinio akies kampo. Atlikus šį veiksmą, tašką pažymėk.
3 žingsnis. Suformuok antakių linkį. Priglausk pieštuką taip, kad jis eitų per akies obuolio išorinę sienelę. Vietą, kur susikerta pieštukas (ar liniuotė) ir antakis, pažymėk. Ten bus aukščiausias antakio taškas. Į išorę nuo pažymėto taško antakis turi būti plonesnis, o į vidų – storesnis.
4 žingsnis. Sujunk visus tris taškus – tai bus tavo antakių kontūras, pagal kurį reikėtų orientuotis pešiojant antakius. Nusipiešk tinkamą antakių formą, o iš formos ribų išlendančius plaukelius pašalink. Beje, jei plaukeliai ilgi, prieš juos pešiojant, rekomenduojama šiek tiek pakirpti žirklutėmis.
5 žingsnis. Prieš pešiojant antakius, dezinfekuok antakių odą – taip išvengsi infekcijos. Pešiodama antakius vis žvilgtelėk į veidrodį, kaip jie atrodo. Tai leis neišpešioti per daug plaukelių. Tiesa, nepamiršk, kad plaukelius derėtų pešioti pagal jų augimo kryptį.
6 žingsnis. Išpešiojusi antakius nuramink odą – patepk prie antakių esančią odą raminamuoju kremu.
Štai ir viskas!

Antakių dažymas – koks atspalvis tau tinkamiausias?
Jei antakių spalva tavęs netenkina, gali pakeisti jų atspalvį. Antakius dažyti gali ne tik kirpykloje, bet ir namie. Visais atvejais rekomenduojama rinktis profesionalias priemones ir atkreipti dėmesį į antakių dažų naudojimo instrukciją. Jei nežinai, kokia antakių spalva tau tinkamiausia, štai keletas patarimų:
Šviesiaplaukėms ir šviesios odos savininkėms rekomenduojama rinkti šviesiai rudos arba rudos spalvos antakių dažus.
Auksinio atspalvio plaukų savininkėms rekomenduojama rinktis vidutinio tamsumo rudus antakių dažus.
Rudaplaukėms ar juodaplaukėms – tamsiai rudos, kaštoninės spalvos antakių dažus.
Žilų plaukų savininkėms – tamsiai rudos arba tamsiai pilkos spalvos antakių dažus.
Varinio atspalvio plaukų savininkėms – tamsiai auksinės, kaštoninės spalvos antakių dažus.
Puikus pasirinkimas –RefectoCil profesionalūs antakių ir blakstienų dažai. PlatiRefectoCilspalvų paletė leidžia išsirinkti tinkamiausią antakių atspalvį – nuo natūraliai rudos, iki kaštoninės, juodos, melsvai juodos ar pilkos.

RefectoCil Blakstienų, antakių dažai Nr. 1 15ml

RefectoCil Blakstienų, antakių dažai Nr. 1 15ml

RefectoCil Blakstienų, antakių dažai Nr. 2 15ml

RefectoCil Blakstienų, antakių dažai Nr. 2 15ml

RefectoCil Blakstienų, antakių dažai Nr. 3 15ml

RefectoCil Blakstienų, antakių dažai Nr. 3 15ml

Daugiau jūsų poreikius atitinkančių prekių galite rasti: https://klipshop.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/antakiams/