Make Up For Ever Water Blend Face & Body Foundation makiažo pagrindas visiems odos tipams

Makiažo pagrindas, kuris tampa tarytum antra, nepriekaištingai atrodančia oda.

Kuri mergina gali nenorėti lygios, tačiau natūraliai atrodančios odos, kurios veidas atrodo sveikai švytintis ir lygus lyg aksomas. Vasara, kuomet vyrauja karštos oro temperatūros, nesinori dėvėti didelių sluoksnių rūbų tiek ant savo kūno, tiek makiažo ant veido. Norisi lengvumo ir gaivumo ir tam yra puiki išeitis, kurios nori atrodyti gaiviai, makiažo nejausti ant savo odos, bet turėti pakankamą užmaskavimo kiekį, jog galėtų jaustis savimi pasitikinčiai.

Make up for ever Water blend makiažo pagrindas yra itin lengvos, vandens pagrindo konsistencijos, kuri nesijaučia ant odos, kadangi ją sudaro 80% vandens. Nauja, patobulinta formulė yra ilgai išliekanti ant odos, atspari vandeniui ir nėra tepi, tad galite nesibaiminti, jog šviesūs rūbai bus ištepti ir be jokios baimės, jog makiažas nubėgs, galite mėgautis vasaros maudynėmis! Kreminės pudros maskavimas yra lengvas/vidutinis, galimas sluoksniavimas, tad išgaunamas norimas maskavimo kiekis, tačiau jis nėra maksimaliai pilnas. Šios priemonės tikslas yra ne maskuoti, o sukurti natūralios, sveikai atrodančios odos įvaizdį, tad priemonė rekomenduojama būtent toms, kurios siekia tokio finišo.

Make Up For Ever Water Blend Face & Body Foundation Makiažo pagrindas visiems odos tipams 50ml,Y405

Make Up For Ever Water Blend Face & Body Foundation Makiažo pagrindas visiems odos tipams 50ml,Y405

Privalumas, kad kreminė pudra yra nepastebima net žiūrint iš labai arti, ji susilygina taip, jog atrodo, jog tai mūsų natūrali, nepriekaištingai atrodanti oda be jokių kosmetikos priemonių. Sukurti nepriekaištingam įvaizdžiui, užtenka itin mažo makiažo pagrindo kiekio, kadangi priemonė yra labai skalsi ir naudojasi taupiai. Rekomenduojama, makiažo pagrindą dengti makiažo šepetėliu arba pirštais, patartina kempinėlės vengti, nes ji sugers didelį kiekį priemonės į save. Stenkitės vandens pagrindo priemones dengti lengvu sluoksniu, tinkamu šepetėliu arba pirštais, kurių dėka priemonė išsisklaido itin lengvai ir neatrodo sunkiai, nes pirštų šiluma tarytum tirpdo priemonę, dėl ko ji lengviau pasiskirsto ir įsigeria į odą. Mėgaukitės karšta saule, maudynėmis ežeruose be baimės, jog makiažo pagrindas susigadins ar nubėgs nuo Jūsų odos, nes Make up for ever Water blend makiažo pagrindas, užtikrins, kad jūsų veido neapleistų nepriekaištingas įvaizdis visomis sąlygomis ir skirtingomis akimirkomis!

Daugiau jūsų poreikius atitinkančių prekių galite rasti: http://www.klipshop.lt