“Sigma” šepetėliai makiažui

Kiekviena įgudusi vizažistė pasakys, kad kokybiški makiažo šepetėliai padaro didelę dalį darbo, kai siekiate nepriekaištingo makiažo. Investuoti į šias priemones verta, ypač jei tai kokybės sinonimu jau tapę “Sigma” šepetėliai, pasižymintys ilgaamžiškumu ir kokybe. Ilgą laiką Sigma teptukus būdavo sudėtinga gauti – siuntimasis iš užsienio užtrukdavo, be to, moteris gąsdino galimi pristatymo, muitų mokesčiai. 2016 m. kovo mėnesį Top Beauty tapo oficialiu Sigma atstovu Lietuvoje, to patvirtinimą galite rasti čia, ties eilute Lithuania: http://www.sigmabeauty.com/europe  

sigma front

Kada ir kur “Sigma” atsirado?

“Sigma Beauty” veiklą pradėjo 2009 m. JAV, Minesotos valstijoje, pradininkai buvo du – brazilas inžinierius Rene Xavier Filho bei molekulinės biologijos mokslų daktarė Simone Xavier. Šiuo metu šiuos šepetėlius galima įsigyti 225+ šalyse iš oficialių atstovų.


 

“Sigmos” šepetėliuose apgalvota sigma laikikliskiekviena detalė. Lengvas, perdirbtos medienos laikiklis yra individualiai apdirbamas ir dažomas net 8 kartus, taip siekiama, kad prekė neprarastų savo pirkimės išvaizdos net naudojama metų metus.


Metalinis šerelių laikiklis patentuotsereliu laikiklisas “SigmaAlloy” patentu ir yra padarytas iš cinko su variu, kurie yra gerokai patvaresni už dažniausiai naudojamą aliuminį bei plastiką. Laikiklis atsparus korozijai bei yra antimikrobinis.


sereliaiSvarbiausia dalis – šereliai – yra ilgai dirbusių inžinierių darbo rezultatas bei vadinasi “SigmaTech” ir “Sigmax”. Šepetėliai beveik nesugeria skysčių, dėl to tobulai tinka naudoti net ir skystoms makiažo priemonėms. Taip pat yra atsparūs aplinkos sąlygoms, hipoalerginiai ir ypač ploni tam, kad pasiektumėte norimą rezultatą. Šereliai švelnūs, bet tuo pačiu ir tvirti, malonu liesti prie veido.

rekomenduojame